Posted in VõruKoja uudised

Tegevusaruanded

Tegevusaruanded

Majandusaasta aruanded

* Võrumaa PIK bilanss 2006-2007 – MS EXCEL tabel.

Posted in VõruKoja uudised

Võrumaa PIK ringide ajad

Võrumaa PIK-i Huviringid ja juhendajad

02.01.-24.12.2015 a.

Kolmapäev

  • Ravivõimlemine – kolmapäeviti 10:00-10:45 Võru Spordikeskus.
    Juhendaja Helgi Rakaselg.
  • Male, kabe, koroona – kolmapäeviti 11:00-13:00 Võru Pensionäride Päevakeskuses.
    Juhendaja Ivar Hillep.

Neljapäev

  • Loovus ring – neljapäeviti 11:00-12:00 Võru Pensionäride Päevakeskuses.
    Juhendaja Carmen Luiga.

Reede

  • Raviujumine – reedeti 11:00-11:45. Väimela Tervisekeskuses.
  • Ansambel „Elurõõm” – reedeti 12:00-14:00. Võru Pensionäride Päevakeskuses.
    Juhendaja Heino Pehk.

 

  • Mälumäng – 1 voor kvartalis. Juhendaja Väino Marjak.

 

 

 

 

=============================================

ARHIIV – ARHIIV – ARHIIV – ARHIIV – ARHIIV – ARHIIV – ARHIIV – ARHIIV

=============================================

Võrumaa PIK-i ringid töötavad   02.01-24.12.2014 a.
Ravivõimlemine iga kolmapäev  10.00-10.45
Võru Spordikeskus
Mängude päev ( kabe, male, koroona) 10.00-12.00
Pensionäride Päevakeskus
Loovus ring iga neljapäev       11.00-12.00
Pensionäride Päevakeskus
Raviujumine iga reedel    11.00-11.45
Väimela Tervisekeskus

————————————————————————

MTÜ Võrumaa Puuetega Inimeste Koja huviringideajakava 2013.

HUVIALARINGIDE TOIMUMISE AJAD JA KOHAD

Võrumaa PIK-i ringid hakkavad tööle

01.10. – 31.12.2013 a.

 

Ravivõimlemine igal kolmapäeval 10.00-10.45, SA Võru Spordikeskuses

Raviujumine igal reedel 11.00-11.45, Väimela Tervisekeskuses

———————————————————————————-

MTÜ Võrumaa Puuetega Inimeste Koja huviringid alustavad tegevust 01.septembrist 2010 a.

HUVIALARINGIDE TOIMUMISE AJAD JA KOHAD

Esmaspäev
Koostöö koja erinevate organisatsioonidega        Jüri tn 19 A

Kolmapäev
09.30    Ravivõimlemine    SA Võru Spordikool
10.00    Mängude päev ( kabe,male,koroona) Jüri tn 19 A

Neljapäev
10.00    Loovus ring    Jüri tn 19 A
11.00    Raamatu päev ( uute raamatute tutvustus ) Jüri tn 19 A

Reede
10.00    Raviujumine    Väimela Tervisekaekus
12.00    Lauluansambli “Elurõõm ” proov    Jüri tn 19 A

E-R  09.00-16.00      Interneti punkt    Jüri tn 19 A
Ajalehtede , ajakirjade lugemine    Jüri tn 19A

Posted in VõruKoja uudised

Mälumängu tulemused

Võrumaa PIK 2015. aasta I vooru mälumängu tulemused

1. Koht 21 punkti –  S. TRIO
2. Koht 20 punkti –  Karukäpp
3. Koht 16 punkti –  Vanaviisi
4. Koht 11punkti –   S – Mehed

Võrumaa PIK 2015. Aasta II vooru mälumängu tulemused

1. Koht 20 punkti – S. TRIO
2. Koht 19 punkti – S – Mehed
3. Koht 16 punkti – Vanaviisi

Võrumaa PIK 2015 aasta III vooru mälumängu tulemused

1. Koht 26 punkti – S. TRIO
2. Koht 17 punkti – Karukäpp
3. Koht 16 punkti – S – Mehed

Võrumaa PIK 2015.a. IV vooru mälumängu tulemused

1. Koht 20 punkti – S.TRIO
2. Koht 10 punkti – Karukäpp
3. Koht 9 punkti – S – Mehed

2015 aasta kokkuvõtted:

1 koht 87 punkti – S.TRIO ( Miina Nool, Naima Mailaan, Lea-Reet Edesi )
2 koht 55 punkti – S – Mehed ( Adu Pindmaa, August Hõim, Heino Tiks )
3 koht 47 punkti – Karukäpp ( Johannes Siidra, Ilme Kõosaar, Heldur Orussaar )
4 koht 32 punkti – Vanaviisi ( Matti Russ )

=========================================================

Mälumängu tulemused aastal 2014

Võrumaa PIK mälumängu I vooru  tulemused 06.03.2014


1. Vanaviisi –      26 punkti
2. Karukäpp –     22 punkti
3. Üllatus –         20 punkti
4. UMA –             19 punkti
5. Nimetu –         18 punkti
6. S – mehed –    16 punkti


Võrumaa PIK mälumängu II vooru tulemused 12.06.2014


1. Karukäpp –   24 punkti
2. Vanaviisi –    23 punkti
3. UMA –          23 punkti
4. S – mehed – 19 punkti
5. Üllatus –       18 punkti

Võrumaa PIK mälumängu III vooru tulemused


1. Karukäpp –   21 punkti
2. Vanaviisi –    19 punkti
3. S – mehed – 15 punkti
4. UMA –           12 punkti
5. Üllatus –        10 punkti

Võrumaa PIK mälumängu IV vooru tulemused 05.11.2014
1. Karukäpp – 24 punkti
2. UMA –         17 punkti
3. Üllatus –      17 punkti
4. Vanaviisi –   16 punkti
5. S – mehed – 13 punkti

 Neli vooru kokku:


1. Karukäpp –   91 punkti ( Johannes, Siidra, Ilme Kõosaar, Heldur  Kõosaar )
2. Vanaviisi –     81 punkti ( Matti Russ )
3. UMA –           71 punkti ( Milvi Laur, Uno Laansoo, Andres Kartau )
4. Üllatus –        65 punkti ( Paul Hani, Ülle Hillep, Ivar Hillep )
5. S – mehed –  63 punkti ( Kalle Sibul, Astrid Hurt, Aadu Pindmaa )

====================================================

Mälumängu tulemused aastal 2013

Võrumaa PIK 3 vooru mälumängu tulemused 25.09.2013

1. UMA – 21 punkti

2. S – mehed 15 punkti

3. Vanaviisi – 15 punkti

4. Üllatus – 10 punkti

5. Päike – 8 punkti

6. Karukäpp – 4 punkti

Üldkokkuvõte:

1. UMA – 62 punkti
2.
Vanaviisi – 49 punkti
3.
S – mehed – 45 punkti
4.
Üllatus – 33punkti
5.
Karukäpp – 22 punkti
6.
Päike – 8 punkti

Peakohtunik: Väino Marjak

============================================

Mälumängu II vooru tulemused 07.06.2013
1.    UMA –          20 punkti
2.    Üllatus –       19 punkti
3.    S – mehed – 19 punkti
4.    Vanaviisi –    16 punkti
Üldkokkuvõte:
1.    UMA –          41 punkti
2.    Vanaviisi –   34 punkti
3.    Üllatus –       33 punkti
4.    S – mehed – 30 punkti
5.    Karukäpp –   18 punkti

 

Mälumängu tulemused aastal 2012

 

I voor

  1. Vanaviisi – 21 punkti

  2. Üllatus – 21 punkti

  3. Päikseke – 15 punkti

  4. UMA – 12 punkti

  5. S – mehed – 11 punkti

II voor

  1. Vanaviisi – 27 punkti
  2. Karukäpp – 23 punkti
  3. S – mehed – 17 punkti
  4. UMA – 15 punkti
  5. Üllatus – 13 punkti

 

III voor

  1. Vanaviisi – 27 punkti
  2. Päikene – 18 punkti
  3. S – mehed – 18 punkti
  4. Üllatus – 16 punkti
  5. UMA – 14 punkti

Kolme vooru kokkuvõte:

  1. Vanaviisi – 75 punkti
  2. Üllatus – 50 punkti
  3. S – mehed – 46 punkti
  4. UMA – 41 punkti
  5. Päikene – 33 punkti
  6. Karukäpp – 23 punkti

Mälumängu 4 vooru ja lõplik järjestus
1.    Vanaviisi – 20 punkti
2.    UMA –        19 punkti
3.    Üllatus –     13 punkti
4.    S – mehed – 8 punkti
5.    Päikene –      7 punkti
Üldkokkuvõte 2012. a. mälumängu tulemused
1.    Vanaviisi –    95 punkti  liikmed meeskonnas:  Matti Russ
2.    Üllatus –       63 punkti     Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani
3.    UMA –          60 punkti     Uno Laansoo, Anu Palover, Milvi Laur
4.    S – mehed – 54 punkti     Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa
5.    Päikene –      40 punkti     Natalia Leosk, Aasa Saaroja, Ülle Ermel, Ruth Venkov
6.    Karukäpp –   23 punkti    Johannes Siidra, Katrin Lapina
Mälumängu peakohtunik: Väino Marjak

Võrumaa PIK mälumängu tulemused 2011.aastal

 

Neljanda vooru tulemused 16.11.2011

 

  1. Vanaviisi – 28 punkti
  2. Üllatus – 22 punkti
  3. UMA – 17 punkti
  4. S – mehed – 15 punkti

Üldkokkuvõte:

1. Vanaviisi – 91 punkti , Matti Russ, Vello Trumm
2. Üllatus – 77 punkti, Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani
3. UMA – 65 punkti, Uno Laansoo, Milvi Laur, Anu Palover
4. S – Mehed – 61 punkti, Juho Lillemägi, Aadu Pindmaa, Kalle Sibul
5. Karukäpp – 20 punkti, Katrin Lapina, Johannes Siidra

 

Mälumängu III vooru tulemused 16.09.2011.a.

1. Vanaviisi – 22 punkti
2. S – mehed – 21 punkti
3. UMA – 18 punkti
4. Üllatus – 17 punkti

Üldkokkuvõte peale  III vooru

1. Vanaviisi – 63 punkti
2. Üllatus – 55 punkti
3. UMA – 48 punkti
4. S – mehed – 46 punkti
5. Karukäpp – 20 punkti

Toimkond

 

Mälumängu II vooru tulemused 16.06.2011.a.

  1. Üllatus – 13 punkti
  2. UMA – 12 punkti
  3. Vanaviisi – 11 punkti
  4. S – mehed – 11 punkti
  5. Karukäpp – 10 punkti

 

Mälumängu tulemused III – voor 09.09.2010

  1. koht – Üllatus – 26 punkti
  2. koht – Vanaviisi – 23 punkti
  3. koht – S – mehed – 22 punkti
  4. koht – UNDSÕ – 21 punkti
  5. koht – Karukäpp – 20 punkti

Üldkokkuvõte kolme vooru järel

  1. koht – Üllatus – 89 punkti
  2. koht – Vanaviisi – 81 punkti
  3. koht – UNDSÕ – 79 punkti
  4. koht – Karukäpp – 75 punkti
  5. koht – S – mehed – 71 punkti

 

Mälumängu tulemused 09.06.2010 teine voor

1. koht – Üllatus – 42 punkti
2. koht – Vanaviisi – 36 punkti
3. koht – Karukäpp – 35 punkti
4. koht – UNDSÕ – 34 punkti
5. koht – S – mehed – 29 punkti

Üldkokkuvõte:

2 – vooru tulemused

  1. koht – Üllatus 21 + 42 = 63 punkti
  2. koht – Vanaviisi 22 + 36 = 58 punkti
  3. koht – UNDSÕ 24 + 34 = 58 punkti
  4. koht – Karukäpp 20 + 35 = 55 punkti
  5. koht – S – mehed 20 + 29 = 49 punkti

Mälumängu tulemused esimene voor 2010:

  1. UNDSÕ 24 punkti – Taimi Varinurm, Uno Laansoo, Milvi Laur
  2. Vanaviisi 22 punkti – Matti Russ, Signe Aasa
  3. Üllatus 21 punkti – Ülle Hillep, Paul Hani, Ivar Hillep
  4. S – mehed 20 punkti – Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa
  5. 4-5 Karukäpp 20 punkti – Katrin Lapina, Johannes Siidra

Peakohtunik

Väino Marjak

 

Võrumaa PIK mälumängu tulemused 12.11. 2009

  1. koht – VAU – 29 punkti
  2. koht – Ummamuudu – 29 punkti
  3. koht – Üllatus – 28 punkti
  4. koht – S – mehed – 21 punkti
  5. koht – Karukäpp – 14 punkti

 

Üldkokkuvõte:

1. koht – Ummamuudu – 120 punkti – Matti Russ, Heino Põder, Heiki Polakes
2. koht – VAU                        113 punkti – Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson
3. koht – Üllatus                     106 punkti – Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani
4. koht – S- mehed                  100 punkti – Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa
5. koht – Päike                          37 punkti – Helgi Kapp. Aasa Saaroja
6. koht – Karukäpp                  27 punkti – Johannes Siidra, Hele – Mall Pruus, Maria Silla

Peakohtunik

Väino Marjak

 

Mälumängu tulemused 17 sept.2009

1. koht – VAU 29 punkti
2. koht – Ummamuudu 29 punkti
3. koht – S – mehed 26 punkti
4. koht – Üllatus 24 punkti
5. koht – Päike 17 punkti

Üldkokkuvõte:

1. Ummamuudu – 91 punkti
2. VAU – 84 punkti
3. S – mehed – 79 punkti
4. Üllatus – 78 punkti
5. Päike – 37 punkti
6. Karukäpp – 13 punkti

Järgmine neljas voor toimub 12 november 2009 kell 11.00

Koja ruumides

 

 

Mälumängu tulemused 12 märts 2009

  1. koht – 42 punkti  Ummamuudu ( Matti Russ, Heino Põder, Heini Pohlakas )

  2. koht – 37 punkti  S – mehed ( Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa )

  3. koht – 33 punkti VAU ( Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson )

  4. koht – 32 punkti  Üllatus ( Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani )

  5. koht – 13 punkti Karukäpp ( Johannes Siidra , Hele – Mall Pruus, Maria Silla )

Järgmine mälumäng toimub 11 juuni 2009 kell 11.00 Koja ruumides.

Iga meeskond esitab ühe punkti küsimuse, et arvestus oleks võrdne

Mälumängu tulemused 11 juuni 2009

 

1 – 2 koht – 22 punkti VAU
1 – 2 koht – 22 punkti  Üllatus
3 – 4 koht  – 20 punkti Päike
3 – 4 koht –  20 punkti Ummamuudu
5       koht –  16 punkti S – mehed

 

Järgmine mälumäng toimub 17 september 2009 kell 11.00

Iga meeskond esitab ühe punkti küsimuse

 

Üldkokkuvõte

1. koht – 62 punkti Ummamuudu
2. koht – 55 punkti VAU
3 .koht – 54 punkti  Üllatus
4. koht – 53 punkti S – mehed
5. koht – 13 punkti  Karukäpp

 

Mälumängu tulemused 12 märts 2009

  1. koht – 42 punkti Ummamuudu ( Matti Russ, Heino Põder, Heiki Polakes )
  2. koht – 37 punkti S – mehed ( Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa )
  3. koht – 33 punkti VAU ( Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson )
  4. koht – 32 punkti Üllatus ( Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani )
  5. koht – 13 punkti Karukäpp ( Johannes Siidra , Hele – Mall Pruus, Maria Silla )

Järgmine mälumäng toimub 11 juuni 2009 kell 11.00 Koja ruumides.

Iga meeskond esitab ühe punkti küsimuse, et arvestus oleks võrdne

 

 

Mälumängu  tulemused  8 mai 2008 a. II  voor

Võistkonnad:

  1. Rõngaliin –                    21 punkti             Võistkond: VAU
  2. S – mehed –                   21  punkti                Anu Palover
  3. VAU –                            20 punkti                 Uno  Laansoo
  4. Vaegkuuljate  ühing –  17 punkti                 Valdeko Karlson
  5. Üllatus –                       14  punkti
  6. Helikäpad –                  12 punkti              Võistkond: Rõngaliin
  7. Käopojad –                   11 punkti                 Matti  Russ

 

Üldkokkuvõte:                                                           Signe  Aasa

 

  1. Rõngaliin –                     53 punkti               Heino  Põder
  2. VAU –                             52 punkti
  3. S – mehed –                    45 punkti             Võistkond: S – mehed
  4. Helikäpad –                    44 punkti               Juho  Lillemägi
  5. Vaegkuuljate  ühing –   43 punkti               Kalle  Sibul
  6. Üllatus –                         42 punkti
  7. Käopojad –                    36  punkti             Võistkond: Üllatus

 

3 vooru 11. sept.  tulemused Ivar  Hillep

 

1. VAU –                                44 punkti                Ülle  Hillep
2. Rõngaliin –                        42 punkti                Jevgeni  Tsukanov
3. Käopojad –                        40 punkti
4. S –mehed –                        38 punkti              Vaegkuuljate  ühing
5. Helikäpad –                      38 punkti                  Hele – Mall  Pruus
6. Üllatus –                            38 punkti                  Maria  Silla
7. Vaegkuuljate ühing –       36 punkti                  Raimo  Riitsaar

4 voor 6.november Neidi  Salmiste

1. VAU –                                23 punkti
2. S – mehed –                       23 punkti               Võistkond: Käopojad
3. Rõngaliin –                        22 punkti                  Taimi  Varinurm
4. Käopojad-                        18 punkti                   Milvi  Laur
5. Vaegkuuljate ühing         16 punkti                  Paul  Hani
6. Üllatus-                             15 punkti
7. Helikäpad –                       10 punkti              Võistkond:  Helikäpad Guido  Tarraste
Üldkokkuvõte:

 

1. VAU –                               119 punkti                 Maire  Kornõljev
2. Rõngaliin –                       117 punkti
3. S – mehed –                      106 punkti
4 – 5. Üllatus –                        95 punkti
4 – 5 . Vaegkuuljate ühing –  95 punkti
6. Käopojad –                         94 punkti
7. Helikäpad-                         92 punkti

 

Peakohtunik  Väino  Marjak

 

Mälumängu  tulemused  8 mai 2008 a. II  voor

 

Võistkonnad:

  1. Rõngaliin –                     21 punkti
  2. S – mehed –                   21  punkti
  3. VAU –                             20 punkti
  4. Vaegkuuljate  ühing –   17 punkti
  5. Üllatus –                        14  punkti
  6. Helikäpad –                   12 punkti
  7. Käopojad –                   11 punkti

 

Üldkokkuvõte:

 

  1. Rõngaliin –                      53 punkti
  2. VAU –                              52 punkti
  3. S – mehed –                    45 punkti
  4. Helikäpad –                     44 punkti
  5. Vaegkuuljate  ühing –     43 punkti
  6. Üllatus –                         42 punkti
  7. Käopojad –                     36  punkti

 

3 vooru 11. sept.  tulemused

 

1. VAU –                               44 punkti

2. Rõhgaliin –                       42 punkti

3. Käopojad –                       40 punkti

4. S –mehed –                      38 punkti

5. Helikäpad –                      38 punkti

6. Üllatus –                          38 punkti

7. Vaegkuuljate ühing –       36 punkti

 

Üldkokkuvõte:

 

1. VAU –                               96 punkti

2. Rõngaliin –                       95 punkti

3. S – mehed –                      83 punkti

4. Helikäpad –                      82 punkti

5. Üllatus –                           80 punkti

6. Vaegkuuljate ühing –     79 punkti

7. Käopojad –                      76 punkti

 

Mälumängu tulemused 06.02.2008.a – I voor.

I – võistkond: Üllatus – 28 punkti

Koosseis: Ivar Hillep, Jevgeni Tsuganov, Ülle Hillep.

II- võstkond: Rõngaliin – 32 punkti

Koosseis: Matti Russ, Signe Aasa, Heino Põder.

III – võistkond: VAU32 punkti

Koosseis: Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson.

IV – võistkond – Võrumaa Vaegkuuljate Ühing 26 punkti

Koosseis: Johannes Siidra, Maria Silla, Hele- Mall Pruus.

V – võistkond: Heiki – 20 punkti

Koosseis: Heiki Polakes

VI – võistkond: Helikäpad – 32 punkti

Koosseis: Guido Tarraste, Maire Kornõljev.

VII – võistkond: S – mehed – 24 punkti

Koosseis: Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Ado Kisand.

VIII – võistkond: Käopojad – 25 punkti

Koosseis: Milvi Laur, Taimi Varinurm, Paul Hani.

Peakohtunik Väino Marjak

 

Posted in Kasulikku infot

Jaanipäeva piknik 19.06.2008

Võrumaa Puuetega Inimeste Koda kutsub kõiki puuetega inimesi

 

Jaanipäeva piknikule, mis toimub 19. juunil algusega kell 11.00 Kuninga talus  Roosisaarel .

 

Päevakava.

 

  1. Taidlejate esinemine
  2. Kepikõnd ( keppe saab laenutada kohapeal)
  3. Sport- ja liikumismängud.

 

Kaasa võtta oma pikniku korv ,  võimalus kasutada grillkoda.

 

 

Ootame teid !

Posted in Kasulikku infot

Retk Metsavenna tallu

Võru  Ratastooliklubi  korraldab 04 juunil  algusega kell 10.00 retke  Metsavenna  tallu

Kohtumiseni  Väino

Posted in Kasulikku infot

Mälumängu II voor

Mälumängu II voor toimub 8 mail  algusega  kell 11.00  Koja  ruumides.

 

 Mälumängu  tulemused  8 mai  2008 a. II  voor

 

Võistkonnad:

  1. Rõngaliin –                     21 punkti
  2. S – mehed –                   21  punkti
  3. VAU –                             20 punkti
  4. Vaegkuuljate  Ühing –   17 punkti
  5. Üllatus –                        14  punkti
  6. Helikäpad –                   12 punkti
  7. Käopojad –                   11 punkti

Üldkokkuvõte:

  1. Rõngaliin –                      53 punkti
  2. VAU –                              52 punkti
  3. S – mehed –                    45 punkti
  4. Helikäpad –                     44 punkti
  5. Vaegkuuljate  Ühing –     43 punkti
  6. Üllatus –                         42 punkti
  7. Kõopojad –                     36  punkti

 

Peakohtunik

Väino Marjak

 

 

Posted in Kasulikku infot

17.04 kell 11 Vaekuuljate koosolek-tervisepäev

 17.04 kell 11 Vaegkuuljate Koosolek-Tervisepäev

Mõõdame kolesterooli, vererõhku ja aastaaruanne.

 Tervisepäev – Veevi Hõrak.

 

Seltsi esimees

Johannes Siidra

Posted in Kasulikku infot

9.aprillil kell 12.00 Nägemis- ja kuulmisabivahendite esitlus

9.aprillil kell 12.00

Võrumaa Puuetega Inimeste Koja ruumides, Jüri tn 19 A III korrus toimub abivahendikeskuse SILMALAEGAS pakutavate nägemis- ja kuulmisabivahendite esitlus.

Tootevalikuga saab tutvuda kodulehel http://silmalaegas.laegas.ee

Posted in Kasulikku infot

29.märtsil 2008 a.toimusid korvpalli sõprusmängud

29.märtsil 2008 a.toimusid korvpalli sõprusmängud Võru Kurtide Ühingu VõrKur ja Pärnu Kurtide Ühingu EERO vahel.

Tulemused :

Naised VõrKur – EERO 46:55
Mehed VõrKur – EERO 72:47

Tulemuste tabelid: EERO , KAAR

Pildid: http://album.vorukoda.ee/

Järgmised mängud toimuvad:

5. aprillil Tartuga, Sõmerpalu saalis kell 12,00-16,00
19. aprillil sõpruskohtumine Tallinnaga, Sõmerpalu saalis kell 12,00-16,00

Heli Haug
Võrumaa Kurtide Ühingu esimees

Posted in Kasulikku infot

Võrumaa PIK-I üldkogu koosolek

Võrumaa PIK-I üldkogu koosolek

27. märtsil kell 15.00

 

 PÄEVAKAVA.

1. Võrumaa PIK-I tegevusaruanne 2007 a. esitamine ja kinnitamine.

 Väino Marjak

 Tamara Laht

 

2. Halduskulude arutelu ja otsuse vastuvõtmine.

3. Ekskursiooni arutelu.

4. Muud jooksvad küsimused

 

Võrumaa PIK-I juhatus