Eesti uudised

PÄEVAKAJALISI UUDISEID EESTIST
16-08-2018 - 02:28 - DELFI > Eesti - Keskerakond kavatseb Pettai vastu algatada uue kohtuasja
Keskerakonna juhatus otsustab ilmselt augusti lõpus esitada hagi endise kampaaniameistri Paavo Pettai ettevõtte Midfield vastu, nõudes ettevõttelt pool miljonit eurot. Keskerakonna juhatus otsustab ilmselt augusti lõpus esitada hagi endise kampaaniameistri Paavo Pettai ettevõtte Midfield vastu, nõudes ettevõttelt pool miljonit eurot.
15-08-2018 - 11:16 - Publik > Kõik uudised - Anekdoot | Ära hõiska enne õhtut
Jõuan töölt koju - laud oli mitmekülgselt kaetud, isegi minu lemmiktoitu oli, naine viitsis kuulata mu tööjuttu. Mõtlesin et see ongi õnn. Aga tuli välja, et see oli mõlkisõidetud auto. Jõuan töölt koju - laud oli mitmekülgselt kaetud, isegi minu lemmiktoitu oli, naine viitsis kuulata mu tööjuttu. Mõtlesin et see ongi õnn. Aga tuli välja, et see oli mõlkisõidetud auto.
15-08-2018 - 10:52 - https://www.aripaev.ee - Börs: turud võtsid suuna alla
USA aktsiaturud hakkasid õhtul tõusma, aga päev lõpetati siiski miinuses. Investorid muretsevad Türgi valuutakriisi ja kaubanduspingete pärast, kirjutab MarketWatch. USA aktsiaturud hakkasid õhtul tõusma, aga päev lõpetati siiski miinuses. Investorid muretsevad Türgi valuutakriisi ja kaubanduspingete pärast, kirjutab MarketWatch.
15-08-2018 - 10:05 - Sputnik Eesti — eesti uudised - Madridi Atletico alistas Madridi Reali 4 : 2
Tallinna Lilleküla staadioni suurmängude debüüt on edukalt lõppenud. Tallinna Lilleküla staadioni suurmängude debüüt on edukalt lõppenud.
15-08-2018 - 09:20 - EESTI PÄEVALEHT - TULEVIKU EESTI | Kari Käsper: võim masinatelt tagasi inimestele!
15-08-2018 - 09:20 - EESTI PÄEVALEHT - TULEVIKU EESTI | Kari Käsper: võim masinatelt tagasi inimestele!
15-08-2018 - 09:11 - EESTI PÄEVALEHT - JUHTKIRI | Danske räpaste miljardite paine
15-08-2018 - 09:11 - EESTI PÄEVALEHT - JUHTKIRI | Danske räpaste miljardite paine
15-08-2018 - 09:05 - Objektiiv - Juhtkiri: liberaalsest demokraatiast illiberaalsesse demokratuuri

Kui 1990. aastatel kuulutas Francis Fukuyama ajaloo lõppu ehk teisisõnu liberaalse demokraatia lõppvõitu, siis praeguseks on tuntud õpetlase poolt lõpuaja maailmakorraks peetud süsteemi pale paljastunud ning selgunud, et asi on kaugel nii liberaalsusest kui demokraatiast. Tegemist on lihtlabase ideoloogilise diktatuuriga, kus teatud tõekspidamised ja veendumused on kuulutatud ortodoksseks ning ülejäänud hereetiliseks.

Ungari peaminister Viktor Orbán märkis ühes hiljuti peetud kõnes, et liberaalne demokraatia on “läbinud transformatsiooni, muutudes liberaalseks mitte-demokraatiaks.” Ta lisas: “Liberaalid peavad arvamuste vabadust ja paljusust oluliseks vaid nii kaua, kuni nad ehmunult avastavad, et eksisteerib ka arvamusi, mis nende omadest erinevad. Reaktsioonina rakendavad nad aga liberaalse pressivabaduse egiidi all tsensuuri ning kehtestavad poliitilist korrektsust.”

Konservatiivid ja teised, kelle veendumused sedasorti arusaamaga liberaalsusest – nimetagem seda illiberaalseks liberaalsuseks või lihtsalt võltsliberaalsuseks – kokku ei lähe, on juba ammu hoiatanud ideoloogilise diktatuuri eest. Seda on teinud ka portaal Objektiiv oma olemasolu algusest peale. Nüüd näeme, kuidas need hoiatused üha enam paika peavad.

Sõna- ja veendumusvabadus on vaba ühiskonna alustala. Liberaalses demokraatias aga piiratakse neid vabadusi üha rohkem, tuues ettekäändeks vajadust võidelda vaenuõhutamise ja diskrimineerimisega ning soovi edendada inimõigusi ja solidaarsust vähemusrühmadega. Objektiiv on toonud selle kohta lugematuid näiteid lääne ühiskondades toimuvast.

Nimetatud tegevuste eesmärk on nii pragmaatiline kui ideoloogiline. Esiteks kindlustatakse selle abil oma võimupositsioone ning tõrjutakse teised vaated koos neid esindavate inimeste või rühmadega ühiskonna äärealadele. Illiberaalne ortodoksia on suutnud maksma panna viisi, kuidas “liberaalses” ühiskonnas tohib asjadest rääkida ja mõelda. Uue ortodoksia kaanonid defineerivad, mida tuleb mõista inimõiguste all, mida tuleb pidada vaenuõhutamiseks, kuidas on ainuõige mõelda sisserändest ja multikultuurilisusest. Uue ortodoksia kaanonid on pandud maksma mitte ainult haridussüsteemis või meedias ja igasuguses avalikus arutelus, vaid neist lähtuvad ka karistusvõimu omavad riigiasutused ja rahvusvahelised organisatsioonid.

Ajaloolane Jaak Valge kirjeldas juba mõne aja eest väga tabavalt läänes aset leidnud suundumusi: “Kui aga liberaalne ideoloogia kuulutatakse poliitilise korrektsuse abil hoopis üheks ja ainuvõimalikuks demokraatia vormiks, siis pole tulemuseks hea demokraatia, vaid demokratuur – see on diktatuuri ja demokraatia segu. Demokratuur tähendab, et riigis toimuvad küll valimised ning ametlikult on ka sõnavabadus, aga poliitikas ja meedias domineerib eliit, kes esitab ainult üht tüüpi arvamusi. Teiste arvamuste esitamine on poliitiliselt ebakorrektne, vaba arutelu piiratud.”

Mida siis teha? Sellelt liberaalse demokraatia sildiga varjatud demokratuurilt tuleb võtta legitiimsus, s.t autoriteet ja enesestmõistetavus, mida selle proponendid praegu naudivad. Tuleb paljastada selle süsteemi ebalegitiimne, diktatuurne olemus. Üksisikul on üsna keeruline midagi ette võtta, kui tema sotsiaalmeedia konto blokeeritakse, kui talle korraldatakse kolleegide poolt näidishukkamine, kui ta n-ö valede mõtete väljendamise pärast töölt vallandatakse (meenutagem Priit Dievese kaasust) või kui ta koguni vanglasse saadetakse (Tommy Robinsoni näide Suurbritanniast). Ta lööb lõpuks käega ja annab järgi, loobub võitlusest. Kuid mida rohkem inimesi demokratuurile vastu hakkab, seda kiiremini süsteem mureneb ja langeb.

Teiseks tuleb Eesti poliitilises elus taotleda mitte üksnes konservatiivide kaasamist valitsemisse, vaid seada sihiks “Orbáni tegemine” ehk ühiskondlik-poliitilise paradigma muutmine. Euroopas on praegu avanenud võimaluste aken ja see annab ka Eestis võimaluse jõududele, kes illiberaalse demokratuuriga ei nõustu. Poliitiline peavool pakub meile ainult demokratuuri, ükskõik, milliste ilusate loosungite all nad valijate ette ka ei astuks. Eestile pole vaja koalitsioonileppe abil peavoolu poolt kodustatud konservatismi ja mingeid kosmeetilisi muudatusi, vaid kogu süsteemi muutmist. Mõistagi on selle eelduseks valijate teadlikkus ja suur toetus.

Lõpetuseks osundagem taas Viktor Orbánit, kes vastandab (võlts)liberaalsele demokraatiale ehk demokratuurile kristlikule alusele toetuva (tema terminoloogias illiberaalse) demokraatia, nähes selles Euroopa tulevikku:

“Liberaalne demokraatia pooldab multikultuursust, samas kui kristliku demokraatia jaoks on esmatähtis kristlik kultuur; see on illiberaalne arusaam. Liberaalne demokraatia toetab sisserännet, samas kui kristlik demokraatia on sisserände vastu; ka see on selgelt illiberaalne arusaam. Liberaalne demokraatia toetab muutuvaid peremudeleid, samas kui kristlik demokraatia tugineb kristlikule peremudelile; ka see on taaskord illiberaalne arusaam… Kolmekümne aasta eest me arvasime, et Euroopa on meie tulevik. Täna me usume, et meie oleme Euroopa tulevik. Teeme selle ära!”

Päisefoto: George Orwelli hoiatusromaanile “1984” viitav illustratsioon (Bigstockphoto.com)

The post Juhtkiri: liberaalsest demokraatiast illiberaalsesse demokratuuri appeared first on Objektiiv.

Kui 1990. aastatel kuulutas Francis Fukuyama ajaloo lõppu ehk teisisõnu liberaalse demokraatia lõppvõitu, siis praeguseks on tuntud õpetlase poolt lõpuaja maailmakorraks peetud süsteemi pale paljastunud ning selgunud, et asi on kaugel nii liberaalsusest kui demokraatiast. Tegemist on lihtlabase ideoloogilise diktatuuriga, kus teatud tõekspidamised ja veendumused on kuulutatud ortodoksseks ning ülejäänud hereetiliseks. Ungari peaminister Viktor Orbán […]

The post Juhtkiri: liberaalsest demokraatiast illiberaalsesse demokratuuri appeared first on Objektiiv.

15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Taani ajakirjanik: Danske Banki Eesti filiaali rahapesuskandaal on Euroopa suurimaid
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - KARIKATUUR | Totaalne jälitamine
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - KARIKATUUR | Totaalne jälitamine
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Tartul raha napib, kuid Venest saab ilmselt peatreener
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Taas lasi üks perearstikeskus pättidel 5000 patsiendi andmed lukustada
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Sideoperaatorid tõstavad nutipakettide hinda ja suurendavad internetimahtu
15-08-2018 - 09:05 - Ärileht - Taani ajakirjanik: Danske Banki Eesti filiaali rahapesuskandaal on Euroopa suurimaid
**Danske Banki juhtumis on kahtlasi tehinguid juba enam kui 7 miljardi euro ulatuses.**Pangal oli Eestis 3000 mitteresidendist klienti, Taani ajaleht on uurinud vaid 230 kliendi tehinguid.**Miks ei hakanud pangas häirekellad helisema, kui tehti ülikahtlasi tehinguid? **Danske Banki juhtumis on kahtlasi tehinguid juba enam kui 7 miljardi euro ulatuses.**Pangal oli Eestis 3000 mitteresidendist klienti, Taani ajaleht on uurinud vaid 230 kliendi tehinguid.**Miks ei hakanud pangas häirekellad helisema, kui tehti ülikahtlasi tehinguid?
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Hooldekodude klientide hulk on plahvatuslikult kasvanud
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Tasa taibata on kergem. Suvelavastus „Muna” on stiilipuhas tragikomöödia
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Sideoperaatorid tõstavad nutipakettide hinda ja suurendavad internetimahtu
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Taas lasi üks perearstikeskus pättidel 5000 patsiendi andmed lukustada
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Hooldekodude klientide hulk on plahvatuslikult kasvanud
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Genova sillavaring vallandas Itaalias süüdistuste tormi
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Miks võib Klavan Liverpoolist lahkuda ja millised on tema edasised võimalused?
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Tänak peab edestama Neuville’i, et jääda suurde mängu
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Eesti kaotas Soomele, Läti Iisraelile
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Pärast liiklusõnnetust taastatud auto võib osutuda ohtlikuks romuks
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Süüria sõja viimane ponnistus? Venemaa püüab vältida Assadi ja Türgi kokkupõrget
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Miks võib Klavan Liverpoolist lahkuda ja millised on tema edasised võimalused?
15-08-2018 - 09:05 - DELFI > Eesti - Hooldekodude klientide hulk on plahvatuslikult kasvanud
Seitsme aastaga on Eesti hooldekodude elanike arv pea kolmandiku võrra suurenenud. Seitsme aastaga on Eesti hooldekodude elanike arv pea kolmandiku võrra suurenenud.
15-08-2018 - 09:05 - DELFI > Eesti - Taas lasi üks perearstikeskus pättidel 5000 patsiendi andmed lukustada
Kurjategijatele maksti nõutud lunaraha. Seadus ei kohusta keskust küberrünnakust kedagi teavitama. Kurjategijatele maksti nõutud lunaraha. Seadus ei kohusta keskust küberrünnakust kedagi teavitama.
15-08-2018 - 09:05 - DELFI > Eesti - Taani ajakirjanik: Danske Banki Eesti filiaali rahapesuskandaal on Euroopa suurimaid
**Danske Banki juhtumis on kahtlasi tehinguid juba enam kui 7 miljardi euro ulatuses.**Pangal oli Eestis 3000 mitteresidendist klienti, Taani ajaleht on uurinud vaid 230 kliendi tehinguid.**Miks ei hakanud pangas häirekellad helisema, kui tehti ülikahtlasi tehinguid? **Danske Banki juhtumis on kahtlasi tehinguid juba enam kui 7 miljardi euro ulatuses.**Pangal oli Eestis 3000 mitteresidendist klienti, Taani ajaleht on uurinud vaid 230 kliendi tehinguid.**Miks ei hakanud pangas häirekellad helisema, kui tehti ülikahtlasi tehinguid?
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Süüria sõja viimane ponnistus? Venemaa püüab vältida Assadi ja Türgi kokkupõrget
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Pärast liiklusõnnetust taastatud auto võib osutuda ohtlikuks romuks
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Genova sillavaring vallandas Itaalias süüdistuste tormi
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Tasa taibata on kergem. Suvelavastus „Muna” on stiilipuhas tragikomöödia
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Taani ajakirjanik: Danske Banki Eesti filiaali rahapesuskandaal on Euroopa suurimaid
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Eesti kaotas Soomele, Läti Iisraelile
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Tänak peab edestama Neuville’i, et jääda suurde mängu
15-08-2018 - 09:05 - EESTI PÄEVALEHT - Tartul raha napib, kuid Venest saab ilmselt peatreener
15-08-2018 - 09:01 - Õhtuleht - Eesti vikipedistid püüavad luua miljon emakeelset artiklit
Vikipeedial on üle 300 aktiivse kasutaja ehk vikipedisti, kes täiendavad iga kuu suurimat eestikeelset entsüklopeediat. Nende ja usinate tudengite jõul loodetakse jõuda 2020. aastaks miljoni emakeelse artiklini. Vikipeedial on üle 300 aktiivse kasutaja ehk vikipedisti, kes täiendavad iga kuu suurimat eestikeelset entsüklopeediat. Nende ja usinate tudengite jõul loodetakse jõuda 2020. aastaks miljoni emakeelse artiklini.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - August ei taha ilmarekordite poolest juulist mitte maha jääda
Lõikuskuul on Eestis sündinud palju põnevaid ilmarekordeid. Lõikuskuul on Eestis sündinud palju põnevaid ilmarekordeid.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Maailmakoristuspäeva saatejuht Kristo Elias: riik peaks seisma selle eest, et prügi sorteerimine oleks motiveeriv
“Osooni” saatejuht ja toimetaja Kristo Elias on äsja maha ajanud habeme, mis tal nädalaga koos sõpradega Lätis matkates ette kasvas. Ta on tagasi ERRi telemajas ja valmistub uueks televäljakutseks, mille mastaap paneb õlgu väristama. “Osooni” saatejuht ja toimetaja Kristo Elias on äsja maha ajanud habeme, mis tal nädalaga koos sõpradega Lätis matkates ette kasvas. Ta on tagasi ERRi telemajas ja valmistub uueks televäljakutseks, mille mastaap paneb õlgu väristama.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - UUSI SEADUSI: uued hinnad, uus kord
Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenustel on uued hinnad * Toiduseadust hakatakse muutma Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenustel on uued hinnad * Toiduseadust hakatakse muutma
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Karikatuur
Valdek Alberi meretagune maailm Valdek Alberi meretagune maailm
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Astangu laskemoonalaod – mälestis Esimesest ilmasõjast keset kaunist loodust
Tallinn on suure linnana täis põnevaid nurgataguseid, mis võivad üllatuslikult pakkuda silmailu oma kauni looduse ja suursuguse ajalooga. Üks selliseid paiku asub Haabersti linnaosa lõunapiiril. Juttu tuleb Esimese maailmasõja ajal Mäeküla paeklinti rajatud Astangu laskemoonaladudest. Tallinn on suure linnana täis põnevaid nurgataguseid, mis võivad üllatuslikult pakkuda silmailu oma kauni looduse ja suursuguse ajalooga. Üks selliseid paiku asub Haabersti linnaosa lõunapiiril. Juttu tuleb Esimese maailmasõja ajal Mäeküla paeklinti rajatud Astangu laskemoonaladudest.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - JUHTKIRI: Innovatsioon imbub igapäevaellu
Alanud viljakoristus näitab, et saagid jäävad tonni-paari võrra keskmisest väiksemaks ja isegi tublimatel põllumeestel on korras põllu kõrval nässus põld. Alanud viljakoristus näitab, et saagid jäävad tonni-paari võrra keskmisest väiksemaks ja isegi tublimatel põllumeestel on korras põllu kõrval nässus põld.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Linnukütid sunnivad parte rändega kiirustama
Vähem kui nädala pärast tõstavad nii mõnedki kütid püssi palge, sest kätte on jõudnud järjekordne veelindude jahihooaeg. Vähem kui nädala pärast tõstavad nii mõnedki kütid püssi palge, sest kätte on jõudnud järjekordne veelindude jahihooaeg.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Meel hea, kõik hea!
MAIBERG MUIGAB * KARIKATUUR * LOOSNG * KIIKSE * TÕSI TAGA * NITŠEVOOD * KUKALT SÜGAV MÕTE MAIBERG MUIGAB * KARIKATUUR * LOOSNG * KIIKSE * TÕSI TAGA * NITŠEVOOD * KUKALT SÜGAV MÕTE
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Ain Alvela: on poliitik rahul, on ka rahvas rahul. Eesti edeneb. Sajaga!
Kui vaid veidi järele mõelda, on tore taibata, et riigi sajanda sünnipäeva aastal ning taas iseseisvaks saamise 27. aastapäeva künnisel on Eesti tegelikult igas mõttes hea kant, kus elada. Kui vaid veidi järele mõelda, on tore taibata, et riigi sajanda sünnipäeva aastal ning taas iseseisvaks saamise 27. aastapäeva künnisel on Eesti tegelikult igas mõttes hea kant, kus elada.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Liiklus 2018: rikud seadust, saad preemiat
Kui liidame kokku ohtlikud teed, vanaldased autod, liiklusseadusele vilistavad liiklejad ning puuduliku järelevalve, siis kas ongi üldse põhjust imestada, et juhtub nii palju inimohvritega avariisid? Kui liidame kokku ohtlikud teed, vanaldased autod, liiklusseadusele vilistavad liiklejad ning puuduliku järelevalve, siis kas ongi üldse põhjust imestada, et juhtub nii palju inimohvritega avariisid?
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - 20. august – Eesti iseseisvuse taastamise tähtpäev
Eesti riiklik iseseisvus taas­tati 1991. aasta 20. augustil. ETV toob sel puhul ekraanile mitu temaatilist saadet. Eesti riiklik iseseisvus taas­tati 1991. aasta 20. augustil. ETV toob sel puhul ekraanile mitu temaatilist saadet.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Uurali keeled on pärit Lääne-Euroopast
Suurem osa maailma inimesi kutsub oma keelt emakeeleks. See on kajastus aegadest, mil inimesed rääkisid valdavalt oma emade keelt. Suurem osa maailma inimesi kutsub oma keelt emakeeleks. See on kajastus aegadest, mil inimesed rääkisid valdavalt oma emade keelt.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Telesoovitused
“Mina, Lennart Meri” * Indrek Treufeldtiga Maarjamäel * Eesti–Soome film “1944” “Mina, Lennart Meri” * Indrek Treufeldtiga Maarjamäel * Eesti–Soome film “1944”
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - LASNAГОРСК ja selle venekeelsed eestlased
Eesti telemaastikule ilmub peatselt uus sari, mis on mõeldud levitamiseks ka väljaspool Eestit. Eesti telemaastikule ilmub peatselt uus sari, mis on mõeldud levitamiseks ka väljaspool Eestit.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Piimatootmist uuendatakse teadlaste abiga
2015. aastal lõid loomapidajad ja tööstused piimaklastri, et leida koostööd tehes ja uuendades piima tootmisel ja töötlemisel uusi, majanduslikult kasulikke võimalusi. Nüüd on jõutud esimeste tulemusteni. 2015. aastal lõid loomapidajad ja tööstused piimaklastri, et leida koostööd tehes ja uuendades piima tootmisel ja töötlemisel uusi, majanduslikult kasulikke võimalusi. Nüüd on jõutud esimeste tulemusteni.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Väimela kanala rajaja: protestijad ei otsi tõde ega soovi jõuda asja tuumani, vaid fabritseerivad alusetuid süüdistusi
Kui Võrust kuue kilomeetri kaugusel asuvas Väimelas sai teatavaks, et kunagise näidissovhoosi lehmalautadesse soovitakse rajada farm 360 000 munakanale, tõstis kohalik rahvas kisa – peljatakse ammoniaagihaisu ja elukeskkonna halvenemist. Kui Võrust kuue kilomeetri kaugusel asuvas Väimelas sai teatavaks, et kunagise näidissovhoosi lehmalautadesse soovitakse rajada farm 360 000 munakanale, tõstis kohalik rahvas kisa – peljatakse ammoniaagihaisu ja elukeskkonna halvenemist.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kas olete rahul Eesti söögikohtade toidu ja teenindusega?
KÜLAVAHEKÜSITLUSTöötajate puuduse tõttu on järjest rohkem söögikohti sunnitud uksed kinni panema. KÜLAVAHEKÜSITLUSTöötajate puuduse tõttu on järjest rohkem söögikohti sunnitud uksed kinni panema.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Appi, laps tõi laagrist koju täid!
Kui suvelaagrist koju saabunud laps pead kratsib, tuleb kindlasti kontrollida, kas sügeluse põhjuseks pole mitte peatäid. Kui suvelaagrist koju saabunud laps pead kratsib, tuleb kindlasti kontrollida, kas sügeluse põhjuseks pole mitte peatäid.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Põllumajandusminister Euroopa hinnangust: tuleb teha rohkem koostööd
Euroopas koostati ülevaade selle kohta, kuidas on Eesti põllumajanduses sujunud uuendused ja innovatsioon. Maamajandus küsis minister Tarmo Tammelt, mis on oluline, et Eesti põllumajandus areneks ja uueneks. Euroopas koostati ülevaade selle kohta, kuidas on Eesti põllumajanduses sujunud uuendused ja innovatsioon. Maamajandus küsis minister Tarmo Tammelt, mis on oluline, et Eesti põllumajandus areneks ja uueneks.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - KOLUMN | Katrin Vaga: oma arvamus – kas alati põhjendatud?
Tänapäeva eestlane armastab arvata. Minusugusele tagasi kodukamarale saabunule on see arvamuste virvarr sageli isegi peadpööritav. Tänapäeva eestlane armastab arvata. Minusugusele tagasi kodukamarale saabunule on see arvamuste virvarr sageli isegi peadpööritav.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kui palju võttis aega aegade muutumine?
SÕNA SEKKA: Kahte head korraga ei saa! * TUTTAV TUNNE: Kolmas ring põllumajanduses * PANIN TÄHELE * SÜGAV MÕTE SÕNA SEKKA: Kahte head korraga ei saa! * TUTTAV TUNNE: Kolmas ring põllumajanduses * PANIN TÄHELE * SÜGAV MÕTE
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - UUSI SEADUSI: uued hinnad, uus kord
Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenustel on uued hinnad * Toiduseadust hakatakse muutma Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenustel on uued hinnad * Toiduseadust hakatakse muutma
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Väikerahva suurmehed hiiglastega kimpus
Kostja ja hiiglane, Uku ja hiiglane, Jaak ja hiiglane ... kõiki kolme suurmeest, kes ilmuvad selle aasta suveteatri lavale, saadab muu hulgas kommunistliku nõukogude võimu valus paine. Kostja ja hiiglane, Uku ja hiiglane, Jaak ja hiiglane ... kõiki kolme suurmeest, kes ilmuvad selle aasta suveteatri lavale, saadab muu hulgas kommunistliku nõukogude võimu valus paine.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Inglismaal on umbrohtude ja kahjuritega suuremad mured kui meil
Mullused viljelusvõistluse võitjad Kaido Kirst, Ahti Aruksaar, Avo Samarüütel, Taivo Tuusis ja Erik Paalman käisid preemiareisil Inglismaal tutvumas kohaliku põllumajanduse, odrakatsete ning Syngenta teaduskeskusega. Mullused viljelusvõistluse võitjad Kaido Kirst, Ahti Aruksaar, Avo Samarüütel, Taivo Tuusis ja Erik Paalman käisid preemiareisil Inglismaal tutvumas kohaliku põllumajanduse, odrakatsete ning Syngenta teaduskeskusega.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - JUHTKIRI: Innovatsioon imbub igapäevaellu
Alanud viljakoristus näitab, et saagid jäävad tonni-paari võrra keskmisest väiksemaks ja isegi tublimatel põllumeestel on korras põllu kõrval nässus põld. Alanud viljakoristus näitab, et saagid jäävad tonni-paari võrra keskmisest väiksemaks ja isegi tublimatel põllumeestel on korras põllu kõrval nässus põld.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - August ei taha ilmarekordite poolest juulist mitte maha jääda
Lõikuskuul on Eestis sündinud palju põnevaid ilmarekordeid. Lõikuskuul on Eestis sündinud palju põnevaid ilmarekordeid.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Maailmakoristuspäeva saatejuht Kristo Elias: riik peaks seisma selle eest, et prügi sorteerimine oleks motiveeriv
“Osooni” saatejuht ja toimetaja Kristo Elias on äsja maha ajanud habeme, mis tal nädalaga koos sõpradega Lätis matkates ette kasvas. Ta on tagasi ERRi telemajas ja valmistub uueks televäljakutseks, mille mastaap paneb õlgu väristama. “Osooni” saatejuht ja toimetaja Kristo Elias on äsja maha ajanud habeme, mis tal nädalaga koos sõpradega Lätis matkates ette kasvas. Ta on tagasi ERRi telemajas ja valmistub uueks televäljakutseks, mille mastaap paneb õlgu väristama.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Karikatuur
Valdek Alberi meretagune maailm Valdek Alberi meretagune maailm
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Uurali keeled on pärit Lääne-Euroopast
Suurem osa maailma inimesi kutsub oma keelt emakeeleks. See on kajastus aegadest, mil inimesed rääkisid valdavalt oma emade keelt. Suurem osa maailma inimesi kutsub oma keelt emakeeleks. See on kajastus aegadest, mil inimesed rääkisid valdavalt oma emade keelt.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Telesoovitused
“Mina, Lennart Meri” * Indrek Treufeldtiga Maarjamäel * Eesti–Soome film “1944” “Mina, Lennart Meri” * Indrek Treufeldtiga Maarjamäel * Eesti–Soome film “1944”
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - 20. august – Eesti iseseisvuse taastamise tähtpäev
Eesti riiklik iseseisvus taas­tati 1991. aasta 20. augustil. ETV toob sel puhul ekraanile mitu temaatilist saadet. Eesti riiklik iseseisvus taas­tati 1991. aasta 20. augustil. ETV toob sel puhul ekraanile mitu temaatilist saadet.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Piimatootmist uuendatakse teadlaste abiga
2015. aastal lõid loomapidajad ja tööstused piimaklastri, et leida koostööd tehes ja uuendades piima tootmisel ja töötlemisel uusi, majanduslikult kasulikke võimalusi. Nüüd on jõutud esimeste tulemusteni. 2015. aastal lõid loomapidajad ja tööstused piimaklastri, et leida koostööd tehes ja uuendades piima tootmisel ja töötlemisel uusi, majanduslikult kasulikke võimalusi. Nüüd on jõutud esimeste tulemusteni.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Inglismaal on umbrohtude ja kahjuritega suuremad mured kui meil
Mullused viljelusvõistluse võitjad Kaido Kirst, Ahti Aruksaar, Avo Samarüütel, Taivo Tuusis ja Erik Paalman käisid preemiareisil Inglismaal tutvumas kohaliku põllumajanduse, odrakatsete ning Syngenta teaduskeskusega. Mullused viljelusvõistluse võitjad Kaido Kirst, Ahti Aruksaar, Avo Samarüütel, Taivo Tuusis ja Erik Paalman käisid preemiareisil Inglismaal tutvumas kohaliku põllumajanduse, odrakatsete ning Syngenta teaduskeskusega.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Unenõustaja Kene Vernik: õhtust või hommikust und on võimalik juurde kasvatada
Kui uni ei ole kosutav, soovitab unenõustaja Kene Vernik pöörduda spetsialisti poole. Uneuuringud aitavad hinnata une kvaliteeti, misjärel saab parandada unerütmi. Kui uni ei ole kosutav, soovitab unenõustaja Kene Vernik pöörduda spetsialisti poole. Uneuuringud aitavad hinnata une kvaliteeti, misjärel saab parandada unerütmi.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kas Vene sõjaväes teenitud aeg läheb arvesse pensioni arvestamisel?
Jään peagi pensionile ja pean andma oma tööraamatu sotsiaalkindlustusametisse pensioni arvestamiseks. Tööraamatus on kirjas, et üks tööleping sai 1970. aastate lõpus lõpetatud, kuna lahkusin sõjaväkke. Jään peagi pensionile ja pean andma oma tööraamatu sotsiaalkindlustusametisse pensioni arvestamiseks. Tööraamatus on kirjas, et üks tööleping sai 1970. aastate lõpus lõpetatud, kuna lahkusin sõjaväkke.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - JUHTKIRI | Argo Ideon: Eesti tuleviku kolmas kümme
Esmaspäeval möödub juba 27 aastat Eesti iseseisvuse taastamise otsusest, mille tegi toonane ülemnõukogu. Tänases Maalehes kõnelevad kolm sündmuste keskmes olnud poliitikut, Sirje Endre, Liia Hänni ja Marju Lauristin, milliseid karisid tuli viimasel hetkel ületada. Esmaspäeval möödub juba 27 aastat Eesti iseseisvuse taastamise otsusest, mille tegi toonane ülemnõukogu. Tänases Maalehes kõnelevad kolm sündmuste keskmes olnud poliitikut, Sirje Endre, Liia Hänni ja Marju Lauristin, milliseid karisid tuli viimasel hetkel ületada.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kas üliõpilane saab tulumaksust vabaks, kui ta müüb kinnisvara?
Olen üliõpilane ja üürin ise korterit, et ülikoolis käia. Viis aastat tagasi sain oma tädilt kinkelepinguga ühe poole kaasomandis olevast majast. Olen üliõpilane ja üürin ise korterit, et ülikoolis käia. Viis aastat tagasi sain oma tädilt kinkelepinguga ühe poole kaasomandis olevast majast.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Lihaveisekasvatus Eestis: 40 aastaga tänapäevase karjani
1978. aastal toodi Eestisse Valgevenest 29 herefordi lehmmullikat ja üks pullmullikas ning Mari ANSVst 21 lehmmullikat ja 3 pullmullikat. Sellega algas järjepidev lihaveisekasvatus Eestis. 1978. aastal toodi Eestisse Valgevenest 29 herefordi lehmmullikat ja üks pullmullikas ning Mari ANSVst 21 lehmmullikat ja 3 pullmullikat. Sellega algas järjepidev lihaveisekasvatus Eestis.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kuiv ja kuum suvi paneb ka kalakasvatajad ahastama
Kui viljakasvatajad oskavad saamata jäänud teraviljatonne juba kokku arvutada, siis vesiviljelejad hukkunud või loodetud juurdekasvust vähemaks jäänud kalatonne veel mitte. Kui viljakasvatajad oskavad saamata jäänud teraviljatonne juba kokku arvutada, siis vesiviljelejad hukkunud või loodetud juurdekasvust vähemaks jäänud kalatonne veel mitte.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Väikerahva suurmehed hiiglastega kimpus
Kostja ja hiiglane, Uku ja hiiglane, Jaak ja hiiglane ... kõiki kolme suurmeest, kes ilmuvad selle aasta suveteatri lavale, saadab muu hulgas kommunistliku nõukogude võimu valus paine. Kostja ja hiiglane, Uku ja hiiglane, Jaak ja hiiglane ... kõiki kolme suurmeest, kes ilmuvad selle aasta suveteatri lavale, saadab muu hulgas kommunistliku nõukogude võimu valus paine.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kes taarat ei korja, see sente ei saa
SERGEI KRAANA: Mida teha, kui kohtad metsas inimest * KARIKATUUR * LOOSUNG * PILKEID * PAETISME * MAKSIIME SERGEI KRAANA: Mida teha, kui kohtad metsas inimest * KARIKATUUR * LOOSUNG * PILKEID * PAETISME * MAKSIIME
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Liiklus 2018: rikud seadust, saad preemiat
Kui liidame kokku ohtlikud teed, vanaldased autod, liiklusseadusele vilistavad liiklejad ning puuduliku järelevalve, siis kas ongi üldse põhjust imestada, et juhtub nii palju inimohvritega avariisid? Kui liidame kokku ohtlikud teed, vanaldased autod, liiklusseadusele vilistavad liiklejad ning puuduliku järelevalve, siis kas ongi üldse põhjust imestada, et juhtub nii palju inimohvritega avariisid?
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Astangu laskemoonalaod – mälestis Esimesest ilmasõjast keset kaunist loodust
Tallinn on suure linnana täis põnevaid nurgataguseid, mis võivad üllatuslikult pakkuda silmailu oma kauni looduse ja suursuguse ajalooga. Üks selliseid paiku asub Haabersti linnaosa lõunapiiril. Juttu tuleb Esimese maailmasõja ajal Mäeküla paeklinti rajatud Astangu laskemoonaladudest. Tallinn on suure linnana täis põnevaid nurgataguseid, mis võivad üllatuslikult pakkuda silmailu oma kauni looduse ja suursuguse ajalooga. Üks selliseid paiku asub Haabersti linnaosa lõunapiiril. Juttu tuleb Esimese maailmasõja ajal Mäeküla paeklinti rajatud Astangu laskemoonaladudest.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - JUHTKIRI | Argo Ideon: Eesti tuleviku kolmas kümme
Esmaspäeval möödub juba 27 aastat Eesti iseseisvuse taastamise otsusest, mille tegi toonane ülemnõukogu. Tänases Maalehes kõnelevad kolm sündmuste keskmes olnud poliitikut, Sirje Endre, Liia Hänni ja Marju Lauristin, milliseid karisid tuli viimasel hetkel ületada. Esmaspäeval möödub juba 27 aastat Eesti iseseisvuse taastamise otsusest, mille tegi toonane ülemnõukogu. Tänases Maalehes kõnelevad kolm sündmuste keskmes olnud poliitikut, Sirje Endre, Liia Hänni ja Marju Lauristin, milliseid karisid tuli viimasel hetkel ületada.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kas olete rahul Eesti söögikohtade toidu ja teenindusega?
KÜLAVAHEKÜSITLUSTöötajate puuduse tõttu on järjest rohkem söögikohti sunnitud uksed kinni panema. KÜLAVAHEKÜSITLUSTöötajate puuduse tõttu on järjest rohkem söögikohti sunnitud uksed kinni panema.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Väimela kanala rajaja: protestijad ei otsi tõde ega soovi jõuda asja tuumani, vaid fabritseerivad alusetuid süüdistusi
Kui Võrust kuue kilomeetri kaugusel asuvas Väimelas sai teatavaks, et kunagise näidissovhoosi lehmalautadesse soovitakse rajada farm 360 000 munakanale, tõstis kohalik rahvas kisa – peljatakse ammoniaagihaisu ja elukeskkonna halvenemist. Kui Võrust kuue kilomeetri kaugusel asuvas Väimelas sai teatavaks, et kunagise näidissovhoosi lehmalautadesse soovitakse rajada farm 360 000 munakanale, tõstis kohalik rahvas kisa – peljatakse ammoniaagihaisu ja elukeskkonna halvenemist.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Appi, laps tõi laagrist koju täid!
Kui suvelaagrist koju saabunud laps pead kratsib, tuleb kindlasti kontrollida, kas sügeluse põhjuseks pole mitte peatäid. Kui suvelaagrist koju saabunud laps pead kratsib, tuleb kindlasti kontrollida, kas sügeluse põhjuseks pole mitte peatäid.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Meel hea, kõik hea!
MAIBERG MUIGAB * KARIKATUUR * LOOSNG * KIIKSE * TÕSI TAGA * NITŠEVOOD * KUKALT SÜGAV MÕTE MAIBERG MUIGAB * KARIKATUUR * LOOSNG * KIIKSE * TÕSI TAGA * NITŠEVOOD * KUKALT SÜGAV MÕTE
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Unenõustaja Kene Vernik: õhtust või hommikust und on võimalik juurde kasvatada
Kui uni ei ole kosutav, soovitab unenõustaja Kene Vernik pöörduda spetsialisti poole. Uneuuringud aitavad hinnata une kvaliteeti, misjärel saab parandada unerütmi. Kui uni ei ole kosutav, soovitab unenõustaja Kene Vernik pöörduda spetsialisti poole. Uneuuringud aitavad hinnata une kvaliteeti, misjärel saab parandada unerütmi.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kuiv ja kuum suvi paneb ka kalakasvatajad ahastama
Kui viljakasvatajad oskavad saamata jäänud teraviljatonne juba kokku arvutada, siis vesiviljelejad hukkunud või loodetud juurdekasvust vähemaks jäänud kalatonne veel mitte. Kui viljakasvatajad oskavad saamata jäänud teraviljatonne juba kokku arvutada, siis vesiviljelejad hukkunud või loodetud juurdekasvust vähemaks jäänud kalatonne veel mitte.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kes taarat ei korja, see sente ei saa
SERGEI KRAANA: Mida teha, kui kohtad metsas inimest * KARIKATUUR * LOOSUNG * PILKEID * PAETISME * MAKSIIME SERGEI KRAANA: Mida teha, kui kohtad metsas inimest * KARIKATUUR * LOOSUNG * PILKEID * PAETISME * MAKSIIME
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Lihaveisekasvatus Eestis: 40 aastaga tänapäevase karjani
1978. aastal toodi Eestisse Valgevenest 29 herefordi lehmmullikat ja üks pullmullikas ning Mari ANSVst 21 lehmmullikat ja 3 pullmullikat. Sellega algas järjepidev lihaveisekasvatus Eestis. 1978. aastal toodi Eestisse Valgevenest 29 herefordi lehmmullikat ja üks pullmullikas ning Mari ANSVst 21 lehmmullikat ja 3 pullmullikat. Sellega algas järjepidev lihaveisekasvatus Eestis.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kas üliõpilane saab tulumaksust vabaks, kui ta müüb kinnisvara?
Olen üliõpilane ja üürin ise korterit, et ülikoolis käia. Viis aastat tagasi sain oma tädilt kinkelepinguga ühe poole kaasomandis olevast majast. Olen üliõpilane ja üürin ise korterit, et ülikoolis käia. Viis aastat tagasi sain oma tädilt kinkelepinguga ühe poole kaasomandis olevast majast.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Põllumajandusminister Euroopa hinnangust: tuleb teha rohkem koostööd
Euroopas koostati ülevaade selle kohta, kuidas on Eesti põllumajanduses sujunud uuendused ja innovatsioon. Maamajandus küsis minister Tarmo Tammelt, mis on oluline, et Eesti põllumajandus areneks ja uueneks. Euroopas koostati ülevaade selle kohta, kuidas on Eesti põllumajanduses sujunud uuendused ja innovatsioon. Maamajandus küsis minister Tarmo Tammelt, mis on oluline, et Eesti põllumajandus areneks ja uueneks.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kas Vene sõjaväes teenitud aeg läheb arvesse pensioni arvestamisel?
Jään peagi pensionile ja pean andma oma tööraamatu sotsiaalkindlustusametisse pensioni arvestamiseks. Tööraamatus on kirjas, et üks tööleping sai 1970. aastate lõpus lõpetatud, kuna lahkusin sõjaväkke. Jään peagi pensionile ja pean andma oma tööraamatu sotsiaalkindlustusametisse pensioni arvestamiseks. Tööraamatus on kirjas, et üks tööleping sai 1970. aastate lõpus lõpetatud, kuna lahkusin sõjaväkke.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Linnukütid sunnivad parte rändega kiirustama
Vähem kui nädala pärast tõstavad nii mõnedki kütid püssi palge, sest kätte on jõudnud järjekordne veelindude jahihooaeg. Vähem kui nädala pärast tõstavad nii mõnedki kütid püssi palge, sest kätte on jõudnud järjekordne veelindude jahihooaeg.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Ain Alvela: on poliitik rahul, on ka rahvas rahul. Eesti edeneb. Sajaga!
Kui vaid veidi järele mõelda, on tore taibata, et riigi sajanda sünnipäeva aastal ning taas iseseisvaks saamise 27. aastapäeva künnisel on Eesti tegelikult igas mõttes hea kant, kus elada. Kui vaid veidi järele mõelda, on tore taibata, et riigi sajanda sünnipäeva aastal ning taas iseseisvaks saamise 27. aastapäeva künnisel on Eesti tegelikult igas mõttes hea kant, kus elada.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - KOLUMN | Katrin Vaga: oma arvamus – kas alati põhjendatud?
Tänapäeva eestlane armastab arvata. Minusugusele tagasi kodukamarale saabunule on see arvamuste virvarr sageli isegi peadpööritav. Tänapäeva eestlane armastab arvata. Minusugusele tagasi kodukamarale saabunule on see arvamuste virvarr sageli isegi peadpööritav.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - LASNAГОРСК ja selle venekeelsed eestlased
Eesti telemaastikule ilmub peatselt uus sari, mis on mõeldud levitamiseks ka väljaspool Eestit. Eesti telemaastikule ilmub peatselt uus sari, mis on mõeldud levitamiseks ka väljaspool Eestit.
15-08-2018 - 09:00 - Maaleht.delfi.ee - Kui palju võttis aega aegade muutumine?
SÕNA SEKKA: Kahte head korraga ei saa! * TUTTAV TUNNE: Kolmas ring põllumajanduses * PANIN TÄHELE * SÜGAV MÕTE SÕNA SEKKA: Kahte head korraga ei saa! * TUTTAV TUNNE: Kolmas ring põllumajanduses * PANIN TÄHELE * SÜGAV MÕTE
15-08-2018 - 08:14 - DELFI > Eesti - Kas loosiõnn naeratas? Vaata värskeid loto võidunumbreid!
Selgusid tänased Bingo loto ja Vikinglotto võidunumbrid. Selgusid tänased Bingo loto ja Vikinglotto võidunumbrid.
15-08-2018 - 07:40 - EESTI PÄEVALEHT - Kõik lapsed on natuke Potsatajad, kuid mitte inetud pardipojad
15-08-2018 - 07:40 - EESTI PÄEVALEHT - Kõik lapsed on natuke Potsatajad, kuid mitte inetud pardipojad
15-08-2018 - 07:15 - Publik > Kõik uudised - FOTOD | Liiga julge? Maailma esifeminist Lena Dunham paljastas sotsiaalmeediale kõik oma kehavõlud
Stsenarist, näitleja ja feminist Lena Dunham lasi 9 kuud tagasi endometrioosi tõttu oma emakas eemaldada. Naine otsustas seda sündmust tähistada ja paljastas sel puhul sotsiaalmeediale kõik oma kehavõlud. Stsenarist, näitleja ja feminist Lena Dunham lasi 9 kuud tagasi endometrioosi tõttu oma emakas eemaldada. Naine otsustas seda sündmust tähistada ja paljastas sel puhul sotsiaalmeediale kõik oma kehavõlud.
15-08-2018 - 06:50 - https://www.aripaev.ee - Corona õlle tootja ostis 4 miljardi eest kanepiäri
Corona õlle tootja teatas, et ostab miljardeid dollareid väärt osaluse kanepifirmas, vahendab CNN Money. Corona õlle tootja teatas, et ostab miljardeid dollareid väärt osaluse kanepifirmas, vahendab CNN Money.
15-08-2018 - 06:46 - DELFI > Eesti - Haridus- ja teadusministeerium käis 33 inimesega Soomes visiidil, see läks maksma üle 11 000 euro
Haridus- ja teadusministeeriumi ametnikud käisid põhjanaabrite juures kolmepäevasel visiidil. Lähetusel osales 33 ametnikku ja ligikaudne kulu oli 340 eurot inimese kohta ehk kogumaksumus oli pisut üle üheteistkümne tuhande euro. Haridus- ja teadusministeeriumi ametnikud käisid põhjanaabrite juures kolmepäevasel visiidil. Lähetusel osales 33 ametnikku ja ligikaudne kulu oli 340 eurot inimese kohta ehk kogumaksumus oli pisut üle üheteistkümne tuhande euro.
15-08-2018 - 06:42 - Õhtuleht - Maailmakoristuspäeval koristatakse katkematult ligi 40 tundi
Kuu aja pärast, 15. septembril saab Eestist 40 tunniks maailma naba. Eestis juba kümme aastat korraldatud „Teeme ära“ laieneb Maailmakoristuspäevana üle kogu maailma. Tänaseks on koristustalgutele registreerunud 150 riiki. Kuu aja pärast, 15. septembril saab Eestist 40 tunniks maailma naba. Eestis juba kümme aastat korraldatud „Teeme ära“ laieneb Maailmakoristuspäevana üle kogu maailma. Tänaseks on koristustalgutele registreerunud 150 riiki.
15-08-2018 - 06:03 - https://www.aripaev.ee - Krüptorahade turg hakkas taastuma
Krüptovaluutade hinnad hakkasid pärast järsku langust täna kiiresti taastuma, vahendab MarketWatch. Krüptovaluutade hinnad hakkasid pärast järsku langust täna kiiresti taastuma, vahendab MarketWatch.
15-08-2018 - 06:02 - Sputnik Eesti — eesti uudised - Fännide ootused ja lootused UEFA Superkarika matši eel
Kes ja millise seisuga võidab? Kuidas eri klubide fännid üksteist taluvad? Kes ja millise seisuga võidab? Kuidas eri klubide fännid üksteist taluvad?
15-08-2018 - 06:00 - Publik > Kõik uudised - KLÕPS | Kuum La La Ladies tüdrukutetrio heitis rinnahoidja seljast
Särtsaka tüdrukutebändi La La Ladies liige Inga Tislar jagas Instagramis pilti lauljataride vallatust tujust, kui Keith Uibomägi, Diana Varik ja Inga otsustasid ilma rinnahoidjata suvemõnusid nautida. Särtsaka tüdrukutebändi La La Ladies liige Inga Tislar jagas Instagramis pilti lauljataride vallatust tujust, kui Keith Uibomägi, Diana Varik ja Inga otsustasid ilma rinnahoidjata suvemõnusid nautida.
15-08-2018 - 05:52 - DELFI > Eesti - TV3 VIDEO | Eestlane sillavaringust: tundub, et tegu on korruptsiooniga ja rahad ei ole jõudnud õigesse kohta
Põhja-Itaalia sadamalinnas Genovas jätkuvad päästetööd sillavaringu ohvrite rusude alt leidmiseks. Mitmed inimesed on endiselt veel kadunud. Põhja-Itaalia sadamalinnas Genovas jätkuvad päästetööd sillavaringu ohvrite rusude alt leidmiseks. Mitmed inimesed on endiselt veel kadunud.
15-08-2018 - 05:27 - DELFI > Eesti - Ratas: Kihnu on, jääb ja olema peab
Peaminister Jüri Ratas väisas täna Kihnu saart, kus kohtus omavalitsusjuhtide ja kohaliku elu edendajatega ning külastas tulevast päästejaama asukohta, renoveerimisel olevat tuletorni ja Metsamaa pärimustalu. Peaminister Jüri Ratas väisas täna Kihnu saart, kus kohtus omavalitsusjuhtide ja kohaliku elu edendajatega ning külastas tulevast päästejaama asukohta, renoveerimisel olevat tuletorni ja Metsamaa pärimustalu.
15-08-2018 - 05:17 - Publik > Kõik uudised - Õõvastavad avastused! Demi Lovato narkodiiler oli politseile tuttav ka enne lauljatari üledoosi
Demi Lovato viimane narkodiiler Brandon Johnson, kelle tõttu naine ekslikult fentanüüli manustas, oli tuttav politseile ka enne intsidenti, vahendab TMZ. Demi Lovato viimane narkodiiler Brandon Johnson, kelle tõttu naine ekslikult fentanüüli manustas, oli tuttav politseile ka enne intsidenti, vahendab TMZ.
15-08-2018 - 05:17 - Õhtuleht - VIDEO | Tehnikaülikooli teadlane: Eesti sillad on kontrollitud ja heas korras
Eesti sildu kontrollitakse ja need on ohutud, ütles Itaalia Genova sillavaringut kommenteerides Tallinna Tehnikaülikooli sillaehituse õppetooli professori Juhan Idnurm. Eesti sildu kontrollitakse ja need on ohutud, ütles Itaalia Genova sillavaringut kommenteerides Tallinna Tehnikaülikooli sillaehituse õppetooli professori Juhan Idnurm.
15-08-2018 - 05:10% - ÄWed, 15 Aug 2018 17:10:00 +000010WednesdayUTC0531 - Kü3100000000UTCpmk310010100010 31õ003108108UTC 20188 0ä3110 p1010Wed, 15 Aug 2018 17:10:00 +000010ääWed, 15 Aug 2018 17:10:00 +000000UTC31UTC0031 31pm8kWednesdaypm31UTC0031 v1010800000015 80 müügimahtudest
Viimaste aastate kütuse aktsiisitõusud on piirikaubandusele kõvasti hoogu andnud ning kütusemüüjate kütusemüügid on piiriäärsetes tanklates oluliselt langenud. Kui varem tankisid lõunanaabrite juures rohkem rahvusvahelisi vedusid teinud transpordifirmad, siis nüüd on trend üha suurenev ka Eesti ettevõtete ja eraisikute seas. Viimaste aastate kütuse aktsiisitõusud on piirikaubandusele kõvasti hoogu andnud ning kütusemüüjate kütusemüügid on piiriäärsetes tanklates oluliselt langenud. Kui varem tankisid lõunanaabrite juures rohkem rahvusvahelisi vedusid teinud transpordifirmad, siis nüüd on trend üha suurenev ka Eesti ettevõtete ja eraisikute seas.
15-08-2018 - 05:03 - Sputnik Eesti — eesti uudised - National Interest ennustas "juhusliku" tuumasõja puhkemist
Venemaa, Ameerika Ühendriigid või Hiina võivad kogemata käivitada ülemaailmse tuumasõja, arvab Ameerika väispoliitikale pühendunud ajakiri National Interest. Venemaa, Ameerika Ühendriigid või Hiina võivad kogemata käivitada ülemaailmse tuumasõja, arvab Ameerika väispoliitikale pühendunud ajakiri National Interest.
15-08-2018 - 04:57 - DELFI > Eesti - Narva keskerakondlased Jüri Ratase nõudmistele ei allunud
Keskerakondlastest Narva linnavolinikud ei allunud Keskerakonna juhtkonna nõudmisele astuda linnavolikogu liikme ja muudelt ametikohtadelt tagasi. Keskerakondlastest Narva linnavolinikud ei allunud Keskerakonna juhtkonna nõudmisele astuda linnavolikogu liikme ja muudelt ametikohtadelt tagasi.
15-08-2018 - 04:49 - Publik > Kõik uudised - FOTOD: Telkla avatud! Esimesed agarad weekenderid on juba kohal ja sätivad suureks homme algavaks peoks
15. augusti õhtul avanesid Weekend festivali ametliku telkla väravad ning sajad muusikasõbrad said võimaluse end juba paika sättida, et varakult sooja tegema hakata homme algavaks suureks peoks. Kes olid esimesed saabujad ja millise varustusega nad telklasse tulid, piilu juba piltidelt! 15. augusti õhtul avanesid Weekend festivali ametliku telkla väravad ning sajad muusikasõbrad said võimaluse end juba paika sättida, et varakult sooja tegema hakata homme algavaks suureks peoks. Kes olid esimesed saabujad ja millise varustusega nad telklasse tulid, piilu juba piltidelt!
15-08-2018 - 04:42 - Õhtuleht - Eksvang smuugeldas vanglasse raamatukaande peidetud fentanüüli
 Aleksei Sõrkov vabanes mullu suvel vanglast, kus ta kandis väljateenitud karistust narkootilise aine suures koguses käitlemise eest. Kaks nädalat hiljem saatis ta oma ekskolleegile vanglasse kaks raamatut, millest ühe tagakaane sisse oli peidetud plastkotike fentanüüli ja karfentanüüli seguga, mis viib teise ilma ka üliväikeses koguses.  Aleksei Sõrkov vabanes mullu suvel vanglast, kus ta kandis väljateenitud karistust narkootilise aine suures koguses käitlemise eest. Kaks nädalat hiljem saatis ta oma ekskolleegile vanglasse kaks raamatut, millest ühe tagakaane sisse oli peidetud plastkotike fentanüüli ja karfentanüüli seguga, mis viib teise ilma ka üliväikeses koguses.
15-08-2018 - 04:20 - EESTI PÄEVALEHT - Jaan Ginter: mis saab edasi Savisaare kohtuasjaga? Lõplikku otsust ei pruugigi tulla
15-08-2018 - 04:20 - EESTI PÄEVALEHT - Jaan Ginter: mis saab edasi Savisaare kohtuasjaga? Lõplikku otsust ei pruugigi tulla
15-08-2018 - 04:15 - Publik > Kõik uudised - HARULDANE KAADER | Lõpuks ometi! Lauljatar Sia tuli peidust välja ja näitas oma imeilusat nägu
Hittlaulude "Chandelier" ja "Titanium" esitaja Sia on tuntud oma privaatsuse poolest - kontsertidel ja avalikel üritustel peidab naine tihti oma nägu suure tuka taha, sest soovib sellega rõhutada, et tähtis pole tema välimus, vaid loodud muusika. Hittlaulude "Chandelier" ja "Titanium" esitaja Sia on tuntud oma privaatsuse poolest - kontsertidel ja avalikel üritustel peidab naine tihti oma nägu suure tuka taha, sest soovib sellega rõhutada, et tähtis pole tema välimus, vaid loodud muusika.
15-08-2018 - 04:14 - https://www.aripaev.ee - Kulla hind kukub kolinal
Kuld langes täna koos teiste metallidega järsult, sest USA dollar tõusis 14 kuu kõrgeima tasemeni, vahendab MarketWatch. Kuld langes täna koos teiste metallidega järsult, sest USA dollar tõusis 14 kuu kõrgeima tasemeni, vahendab MarketWatch.
15-08-2018 - 03:57 - Sputnik Eesti — eesti uudised - Suri kirjanik Eduard Uspenski
Teisipäeval, 14. augustil suri kirjanik Eduard Uspenski. Potsataja, garantiimehikeste, kass Matroskini looja lahkus meie seast kaheksakümne aasta vanuses. Teisipäeval, 14. augustil suri kirjanik Eduard Uspenski. Potsataja, garantiimehikeste, kass Matroskini looja lahkus meie seast kaheksakümne aasta vanuses.
15-08-2018 - 03:38 - Publik > Kõik uudised - Miks võtab armastatud näitleja Jennifer Lawrence Hollywoodist pausi?
Armastatud näitleja Jennifer Lawrence on rabanud meid oma rollidega filmides nagu "Näljade mängud" ja "X-mehed". Ta võitis kõigest 22-aastaselt Oscari ning tema edu kasvas lakkamatult. Sellest hoolimata otsustas Jennifer võtta Hollywoodi melust pausi, vahendab Enews! Armastatud näitleja Jennifer Lawrence on rabanud meid oma rollidega filmides nagu "Näljade mängud" ja "X-mehed". Ta võitis kõigest 22-aastaselt Oscari ning tema edu kasvas lakkamatult. Sellest hoolimata otsustas Jennifer võtta Hollywoodi melust pausi, vahendab Enews!
15-08-2018 - 03:02 - Publik > Kõik uudised - 92-aastane lastekirjanik Heljo Mänd: mäletan siiani Uspenski nime ja see on näitaja!
Teisipäeval suri armastatud lastekirjanik Eduard Uspenski. Heljo Mänd hindas tema loomingut kõrgelt: "Ma olen ikkagi 92 ja tunnen, kuidas hakkan unustama, aga Uspenski nimi on mul vaatamata kõigi unustuste juures meeles, see on ka näitaja!" Teisipäeval suri armastatud lastekirjanik Eduard Uspenski. Heljo Mänd hindas tema loomingut kõrgelt: "Ma olen ikkagi 92 ja tunnen, kuidas hakkan unustama, aga Uspenski nimi on mul vaatamata kõigi unustuste juures meeles, see on ka näitaja!"
15-08-2018 - 03:01 - Uued Uudised - Facebookile ei tee inkvisitsiooni tuleriidaks olemine vähimatki au

Sotsiaalmeediakanalis Facebook jätkub rahvusmeelsete inimeste kontode blokeerimine, mille aluseks on väidetavalt ideoloogilised pealekaebamised. On väheusutav, et nn vihakõnede arv on järsult kasvanud, pigem on just pealekaebajad aktiviseerunud ja moderaatorid on ideoloogilise nõiajahiga kaasa läinud. See aga viitab üha selgemalt totalitaarse ühiskonna loomisele. Paljud väidavad seepeale, et FB-s toimuv ei sõltu riiklikust poliitikast, vaid tegu on […]

The post Facebookile ei tee inkvisitsiooni tuleriidaks olemine vähimatki au appeared first on Uued Uudised.

Sotsiaalmeediakanalis Facebook jätkub rahvusmeelsete inimeste kontode blokeerimine, mille aluseks on väidetavalt ideoloogilised pealekaebamised. On väheusutav, et nn vihakõnede arv on järsult kasvanud, pigem on just pealekaebajad aktiviseerunud ja moderaatorid on ideoloogilise nõiajahiga kaasa läinud. See aga viitab üha selgemalt totalitaarse ühiskonna loomisele. Paljud väidavad seepeale, et FB-s toimuv ei sõltu riiklikust poliitikast, vaid tegu on […]

The post Facebookile ei tee inkvisitsiooni tuleriidaks olemine vähimatki au appeared first on Uued Uudised.

15-08-2018 - 02:55 - Sputnik Eesti — eesti uudised - Putin teatas valmisolekust Kim Jong-uniga isiklikult kohtuda
Venemaa president Vladimir Putin teatas, et on valmis lähiajal kohtuma Põhja-Korea juhi Kim Jong-uniga, et arutada kõige olulisemaid piirkondlikke küsimusi ja kahepoolseid suhteid. Venemaa president Vladimir Putin teatas, et on valmis lähiajal kohtuma Põhja-Korea juhi Kim Jong-uniga, et arutada kõige olulisemaid piirkondlikke küsimusi ja kahepoolseid suhteid.
15-08-2018 - 02:43 - Õhtuleht - Eesti poole teel olevad superpuugid bioloogi sõnul tõenäoliselt Eestis ellu ei jää
Saksamaal avastatud tavapuukidest viis korda suuremad superpuugid eesti bioloogi Urmas Tartese sõnul meie talve üle ei ela. Saksamaal avastatud tavapuukidest viis korda suuremad superpuugid eesti bioloogi Urmas Tartese sõnul meie talve üle ei ela.
15-08-2018 - 02:38 - https://www.aripaev.ee - Taani tuulehiid USA tariifide pöörises
Taani tuuleturbiinide tootja Vestase juht Anders Runevald ütles täna CNBC saates „Squawk Box Europe“, et USA tariifid võivad ettevõtte tulemustele halvasti mõjuda. Taani tuuleturbiinide tootja Vestase juht Anders Runevald ütles täna CNBC saates „Squawk Box Europe“, et USA tariifid võivad ettevõtte tulemustele halvasti mõjuda.
15-08-2018 - 02:28 - Publik > Kõik uudised - Eestis peagi esinev Serebro andis oma hääle Yandex navigatsiooniäpile
22. augustil Tallinna Lauluväljakul festivali Tanzevalnaja Volna raames esinev Vene megastaar Serebro andis teada, et varsti saab tuntud Yandexi navigatsiooniäpis kuulda nende häält. Kuulus trio valib hetkel vajalike väljendeid ja käsklusi äpi jaoks. 22. augustil Tallinna Lauluväljakul festivali Tanzevalnaja Volna raames esinev Vene megastaar Serebro andis teada, et varsti saab tuntud Yandexi navigatsiooniäpis kuulda nende häält. Kuulus trio valib hetkel vajalike väljendeid ja käsklusi äpi jaoks.
15-08-2018 - 02:25 - Ärileht - USA kohtu ajalooline otsus meie ministeeriumi suhtumist glüfosaati ei muuda: tegeleme asjaga kui küsimus ELis tõstatub
California kohtu eelmise nädala ajalooline otsus maaeluministeeriumi suhtumist umbrohutõrjes kasutatavasse glüfosaati ei muuda ning nende kasutamist piirata ei kavatseta. California kohtu eelmise nädala ajalooline otsus maaeluministeeriumi suhtumist umbrohutõrjes kasutatavasse glüfosaati ei muuda ning nende kasutamist piirata ei kavatseta.
15-08-2018 - 01:55 - DELFI > Eesti - "Teeme ära" üks algatajest Tatjana Lavrova õpetab Baikali ääres kohalikele, kuidas Eesti moodi talguid teha
15. septembril peetakse kogu maailmas ülemaailmset koristuspäeva - World Cleanup Day. Seda organiseerivad meie inimesed, kes olid ka "Teeme ära" algatuse taga Eestis. 15. septembril peetakse kogu maailmas ülemaailmset koristuspäeva - World Cleanup Day. Seda organiseerivad meie inimesed, kes olid ka "Teeme ära" algatuse taga Eestis.
15-08-2018 - 01:53 - DELFI > Eesti - Reps: Soomes saime kinnituse ja kindluse, et ka Eestis on mõistlik hariduskeskuste ideega edasi minna
Haridus- ja teadusminister Mailis Reps usub, et Eesti võiks ja peaks õppust võtma Soome haridussüsteemist. Haridus- ja teadusminister Mailis Reps usub, et Eesti võiks ja peaks õppust võtma Soome haridussüsteemist.
15-08-2018 - 01:51 - DELFI > Eesti - FOTOD | Eesti ja Läti ühisõppes harjutatakse koostööd rannikureostuse korral
Saaremaal toimub kahepäevane Eesti ja Läti reostustõrjealane ühisõppus, mille käigus harjutatakse koostööd rannikureostuse korral. Saaremaal toimub kahepäevane Eesti ja Läti reostustõrjealane ühisõppus, mille käigus harjutatakse koostööd rannikureostuse korral.
15-08-2018 - 01:51 - Sputnik Eesti — eesti uudised - Lätis loodetakse "ellu jääda" Venemaa suhkrupeedi- ja päevalillesaagi arvel
Läti transiidisektor on kaotanud märkimisväärse hulga veoseid tänu Venemaa kavatsusele arendada Läänemere rannikul omaenese taristut ja ühtlasi suurendada raudteeveoste võimekust Leningradi oblastis. Läti transiidisektor on kaotanud märkimisväärse hulga veoseid tänu Venemaa kavatsusele arendada Läänemere rannikul omaenese taristut ja ühtlasi suurendada raudteeveoste võimekust Leningradi oblastis.
15-08-2018 - 01:48 - DELFI > Eesti - Löö kaasa maailmakoristuspäeval ja aita kaasa kokku korjata Eesti looduses olevat prügi
Maailmakoristuspäeval 15. septembril toimuvad Eesti kõikides maakondades koristustalgud, mille peamiseks eesmärgiks on ära koristada prügi Eesti metsadest ja rannikutelt. Alates tänasest õhtust, 15. augustist saab koristama registreerida maailmakoristus.ee kodulehe kaudu. Maailmakoristuspäeval 15. septembril toimuvad Eesti kõikides maakondades koristustalgud, mille peamiseks eesmärgiks on ära koristada prügi Eesti metsadest ja rannikutelt. Alates tänasest õhtust, 15. augustist saab koristama registreerida maailmakoristus.ee kodulehe kaudu.
15-08-2018 - 01:43 - https://www.aripaev.ee - Raadiohommikus: TS Laevade juht Jaak Kaabel ja Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann
15-08-2018 - 01:40 - Publik > Kõik uudised - FOTOD | Ärimees Andres Peets seisis silmitsi sissetungijaga: politsei ütles, et see on vana klient, kes mõni aeg tagasi vanglast vabanes
Tänane hommik polnud ärimehe Andres Peetsi jaoks kindlasti meeldiv, kui ta järsku avastas, et tema majja on sisse tungitud. Üllataval kombel leidis mees päti ikka veel keldrist, mille peale kutsus Peets kohemaid politsei. Tänane hommik polnud ärimehe Andres Peetsi jaoks kindlasti meeldiv, kui ta järsku avastas, et tema majja on sisse tungitud. Üllataval kombel leidis mees päti ikka veel keldrist, mille peale kutsus Peets kohemaid politsei.
15-08-2018 - 01:35 - Ärileht - Lidl tuleb Läti turule üle kivide ja kändude
Kaubanduskett Lidl pole Läti turul veel tegutsemagi hakanud, aga juba on riialased tigedad: kõigepealt käis võitlus puude allesjäämise pärast, nüüd aga kurdab ühe ettevõtte juht, et suurketi logistikakeskus sulgeb tema ettevõtte juurde viiva tee, vahendab Äripäev. Kaubanduskett Lidl pole Läti turul veel tegutsemagi hakanud, aga juba on riialased tigedad: kõigepealt käis võitlus puude allesjäämise pärast, nüüd aga kurdab ühe ettevõtte juht, et suurketi logistikakeskus sulgeb tema ettevõtte juurde viiva tee, vahendab Äripäev.
15-08-2018 - 01:34 - https://www.aripaev.ee - Buffett jätkas Apple’i ostmist
Investeerimisguru Warren Buffetti Berkshire Hathaway suurendas teises kvartalis oma osalust Apple’is, Goldman Sachsis, USA lennukompaniides ning farmaatsiafirmas. Investeerimisguru Warren Buffetti Berkshire Hathaway suurendas teises kvartalis oma osalust Apple’is, Goldman Sachsis, USA lennukompaniides ning farmaatsiafirmas.
15-08-2018 - 01:34 - Õhtuleht - Mida teha, kui näed autoroolis telefoni toksivat juhti?
"Mida peaksin tegema, kui näen autoroolis telefoni toksivat juhti?" esitab Naistelehe peatoimetaja Merle Luik oma värskes ajakirjas küsimuse. "Mida peaksin tegema, kui näen autoroolis telefoni toksivat juhti?" esitab Naistelehe peatoimetaja Merle Luik oma värskes ajakirjas küsimuse.
15-08-2018 - 01:23 - Õhtuleht - Pikanäpumehed kunstinäitusel: müstiline maalivargus Jõgevamaal
Läinud kuul avas harrastuskunstnik Toomas Reisalu Jõgeva kultuurikeskuses oma õlimaalide näituse. Teisipäeval läks mees näitust oma silmaga vaatama ja avastas, et üks tema maalidest on kadunud. "Selgus, et see maal on sõna otseses mõttes näituselt ära varastatud," väidab Reisalu nüüd. Läinud kuul avas harrastuskunstnik Toomas Reisalu Jõgeva kultuurikeskuses oma õlimaalide näituse. Teisipäeval läks mees näitust oma silmaga vaatama ja avastas, et üks tema maalidest on kadunud. "Selgus, et see maal on sõna otseses mõttes näituselt ära varastatud," väidab Reisalu nüüd.
15-08-2018 - 01:22 - https://www.aripaev.ee - Lennuõiguslased lähevad Ryanairi vastu kohtusse
Euroopas streigilainega rinda pistval Ryanairil terendab uus peavalu – Saksamaa lennnureisijate organisatsioon Flightright kaebab Iiri odavlennufirma streikide pärast kohtusse ning nõuab ärajäänud reiside eest kahjutasu. Euroopas streigilainega rinda pistval Ryanairil terendab uus peavalu – Saksamaa lennnureisijate organisatsioon Flightright kaebab Iiri odavlennufirma streikide pärast kohtusse ning nõuab ärajäänud reiside eest kahjutasu.
15-08-2018 - 01:19 - Sputnik Eesti — eesti uudised - Lahkus Estonia kauaaegne ja armastatud ooperisolist Teo Maiste
"Meie seast on lahkunud legendaarne armastatud ooperilaulja ja pedagoog Teo Maiste (28.02.1932–14.08.2018)," teatas Rsahvusooper Estonia. "Meie seast on lahkunud legendaarne armastatud ooperilaulja ja pedagoog Teo Maiste (28.02.1932–14.08.2018)," teatas Rsahvusooper Estonia.
15-08-2018 - 01:16 - Uued Uudised - VIDEO: TÕESTISÜNDINUD LUGU ehk kuidas „süsteemiväliseid“ õigusnõustajad kohtumenetlusest eemale tõrjutakse

Enamik juriste, advokaate, prokuröre ja kohtunikke tuleb Eestis ühe ja sama ülikooli ühest ja samast teaduskonnast. See on loonud kinnise süsteemi, kuhu väljastpoolt tulijaid naljalt juurde ei lasta. Eriti puudutab see niinimetatud nõustajaid. Õigusnõustajaid kasutavad kohtus sageli inimesed, kellel advokaadi või juristi jaoks raha ei ole. Nõustaja õigused võrreldes advokaadi või juristiga on piiratud – […]

The post VIDEO: TÕESTISÜNDINUD LUGU ehk kuidas „süsteemiväliseid“ õigusnõustajad kohtumenetlusest eemale tõrjutakse appeared first on Uued Uudised.

Enamik juriste, advokaate, prokuröre ja kohtunikke tuleb Eestis ühe ja sama ülikooli ühest ja samast teaduskonnast. See on loonud kinnise süsteemi, kuhu väljastpoolt tulijaid naljalt juurde ei lasta. Eriti puudutab see niinimetatud nõustajaid. Õigusnõustajaid kasutavad kohtus sageli inimesed, kellel advokaadi või juristi jaoks raha ei ole. Nõustaja õigused võrreldes advokaadi või juristiga on piiratud – […]

The post VIDEO: TÕESTISÜNDINUD LUGU ehk kuidas „süsteemiväliseid“ õigusnõustajad kohtumenetlusest eemale tõrjutakse appeared first on Uued Uudised.

15-08-2018 - 01:13 - https://www.aripaev.ee - Hiina Tencent valmistas pettumuse
Hiina tehnoloogiaettevõte Tencent üllatas investoreid esimese kasumi langusega viimase kümne aasta jooksul. Hiina tehnoloogiaettevõte Tencent üllatas investoreid esimese kasumi langusega viimase kümne aasta jooksul.
15-08-2018 - 01:11 - Ärileht - Terviseamet hoiatab sügavalt eksitava varbanukkide-vastase geeli reklaami eest. Valede rodu avaldab lausa muljet
Terviseametini jõudis vihje internetis leviva Valgorect geeli reklaami kohta. Kiire menetluse järel saame öelda, et viidatud toote reklaam on tarbijaid eksitav. Terviseametini jõudis vihje internetis leviva Valgorect geeli reklaami kohta. Kiire menetluse järel saame öelda, et viidatud toote reklaam on tarbijaid eksitav.
15-08-2018 - 01:07 - Objektiiv - Rohelised: Herkel, Talvik, Tarand – mõelge Eestile ja tehkem üheskoos comeback!

Roheliste erakonna peasekretär Joonas Laks kutsub Vabaerakonna esimeest Andres Herkelit, erakonnast lahkunud endist esimeest Artur Talvikut ning praegust europarlamendi saadikut Indrek Tarandit mõtlema Eesti tulevikule ja tegema üheskoos “võimsa comebacki”.

“Indrek, Andres ja Artur, ma palun Teil keskenduda olulisele – Eesti riigi tulevik. Ja polegi nii tähtis kas teete seda Vabaerakonna või Roheliste ridades, aga tuleviku nimel tuleb võidelda!” vahendab ERR Joonas Laksi avaldust.

“Indrek, Artur, Andres – ärge tülitsege! Tulge meiega ja teeme üheskoos võimsa comebacki!” kutsus Laks.

Artur Talvik loobus tänavu mais Vabaerakonna juhiks kandideerimast ning lahkus erakonnast.

Tema asemel juhiks saanud Andres Herkel tunnistas hiljuti, et erakonna juhtimisel on tehtud vigu, ning pidas võimalikuks esitada peaministrikandidaadiks Indrek Tarand.

The post Rohelised: Herkel, Talvik, Tarand – mõelge Eestile ja tehkem üheskoos comeback! appeared first on Objektiiv.

Roheliste erakonna peasekretär Joonas Laks kutsub Vabaerakonna esimeest Andres Herkelit, erakonnast lahkunud endist esimeest Artur Talvikut ning praegust europarlamendi saadikut Indrek Tarandit mõtlema Eesti tulevikule ja tegema üheskoos “võimsa comebacki”. “Indrek, Andres ja Artur, ma palun Teil keskenduda olulisele – Eesti riigi tulevik. Ja polegi nii tähtis kas teete seda Vabaerakonna või Roheliste ridades, aga […]

The post Rohelised: Herkel, Talvik, Tarand – mõelge Eestile ja tehkem üheskoos comeback! appeared first on Objektiiv.

15-08-2018 - 01:03 - EESTI PÄEVALEHT - Vandeadvokaat Indrek Sirk: kohtusüsteem ei ole mäda – Eesti on puudujääkidele vaatamata endiselt õigusriik