Töövõime hindamise infopäevad

Sotsiaalministeerium tuletab meelde!

Selleks, et ükski küsimus ei jääks vastuseta, toimuvad 11. oktoobrist kuni 2. novembrini üle-eestilised infopäevad uue töövõime hindamise süsteemi kohta. Kõik toimumiskohad on ligipääsetavad ja kohapeal on olemas viipekeele tõlk. Korraldatud on linnadevaheline transport, ka ratastoolis külastajale.

Tõepoolest, ära maga maha töövõime hindamise infopäevi! Infopäevadel on unikaalne võimalus küsida küsimusi, mis on sulle arusaamatuks jäänud ja anda omapoolset, otsustajatele väärtuslikku tagasisidet!

Lisainfo ja registreerumine: https://goo.gl/wpcujY

Töötubades saab täpselt teada, kuidas käib töövõime hindamine ja millised tingimused on töövõimetoetuse saamisel, kuidas käib puude raskusastme tuvastamine, millised on sotsiaalkindlustusameti ja kohaliku omavalitsuse teenused. Töötukassa räägib ka tööotsingutest.

Lisaks on avatud messiala, kus küsimustele aitavad vastuseid saada kohalike omavalitsuste, töötukassa, sotsiaalkindlustusameti ja sotsiaalministeeriumi ning abivahendeid pakkuvate ettevõtete ja rehabilitatsiooniteenuse osutajate esindajad. Kohapeal on võimalik pidada nõu töötukassa karjäärinõustajatega.

Infopäevade kuupäevad:

27. oktoober – Põlva

Et infopäevadel osalemine mugavam ja lihtsam oleks, on korraldatud ka linnadevaheline transport. Igast linnast tagatakse transport infopäevale ja tagasi kuni 50 inimesele, sh on vähemalt 10 kohta ratastooliga inimestele.

Ülevaate toimumiskohtadest, kellaaegadest, töötubade teemadest jms leiad siit: http://sm.ee/et/ajalugu/toovoimereformi-infopaevad-vahenenud-toovoimega-inimestele

Visits: 14

Author: janno