23.10.2017 – Võrumaa Keskraamatukogu tuleb koju

Kas teadsid, et Võrumaa Keskraamatukogust on liikumispuudega ja eakatel Võru linna inimestel juba ligikaudu 15 aastat võimalus tellida endale raamatuid, ajakirju, CD-plaate, heliraamatuid koju? Koduteenindus on mõeldud neile, kes tervisliku seisundi tõttu raamatukogu külastada ei saa.

Võrumaa Keskraamatukogust on liikumispuudega ja eakatel lugejatel juba ligikaudu 15 aastat võimalus tellida endale raamatuid koju. Koduteenindus on mõeldud neile, kes tervisliku seisundi tõttu raamatukogu külastada ei saa. Teenust pakume ainult Võru linna elanikele. Koju saab tellida lisaks raamatutele ka heliraamatuid, CD-plaate ja vanemaid ajakirju.

Teenuse tellimiseks tuleb esitada raamatukogu direktorile avaldus, kuhu palume märkida lisaks nimele, aadressile ja telefoninumbrile kindlasti ka trepikoja välisukse kood.

Seejärel tuleb helistada või saata e-kiri ja teatada, milliseid raamatuid koju soovitakse. Reeglina samal või järgmisel päeval peale soovi saamist püüame raamatud koju viia.

Koduteenindus on tasuta.
Täiendavat informatsiooni koduteeninduse kohta saab telefonidel 782 0157 või 782 1912 ja e-posti teel merle@lib.werro.ee või laenutus@lib.werro.ee.

Views: 13