Väljasõit Lätimaale

Võrumaa Diabeetikute Selts ja Võrumaa Reumahaigete Ühing
korraldab oma liikmetele väljasõidu 24.mail.2014 Lätimaale ,
kontserdile kollaste sirelitega.

Info ja registreerimine Voru.koda@mail.ee, tel. 5252357

Osavõttumaks a. 5 eurot.

Reisi aeg: 24. mai 2014
Kestus: 1 päev
Hind: 5 eurot
Transport: buss
Üldinfo: Reis viib meid Dobelesse – väikesesse Läti linna Riiast lõuna pool. Juba aastaid toimub sealses, Läti suurima sirelikollektsiooniga aias suurejooneline klassikalise muusika kontsert, kus esinevad Riia Ooperi solistid. Sel aastal on esmakordselt sel päeval linnas plaanis ka teine huvitav sündmus – Riia Pantomiimiteatri etendus!
Reisikava:
Väljasõit kell 8.00 muusika kooli  parklast.
Alustame sõitu Lätimaale. Riias peatus turg ja  lõunasöögiks rahvuslikus stiilis söögikohas “Lido”. Sõidame Dobele linna. Saabumine Dobelesse orienteeruvalt kell 15.
16.00 Kontsert Dobeles asuvas Pēteris Upītise aias. Tegemist on Läti suurima sirelikollektsiooniga, mis asub 4 hektari suurusel alal. Aia kõrval asub ka P. Upītise muuseum, mida on võimalik külastada.
(Kontserdi kestus ca 2,5 tundi. Täpsem ajakava ja esinejad täpsustamisel.)
Sireliaias on võimalik kontserdi ajal osta ka taimi (nii sireleid kui ka näiteks iiriseid ja muid lilli). Valik pole väga suur ega rikkalik, kuid huvitavat võib siiski leida.
Kuna kontsert toimub aias, siis võib võtta kaasa ka piknikuteki ja -korvi või toole istumiseks. Aeda on paigaldatud küll suur lava ja pingid istumiseks, kuid neid pole tavaliselt piisavalt!

19.00 Riia Pantomiimiteatri etendus Dobele linna Turuplatsil.

Lisainfo: Reisile on vajalik kaasa võtta vähemalt reisi lõpuni kehtiv pass või ID kaart ja Euroopa ravikindlustuskaart! Ravikindlustuskaart annab õiguse vajaminevale arstiabile Euroopa Liidus.

Lisatasu eest: Kontserdipilet (täiskasvanu 5.69 eurot, õpilased ja pensionärid 2,85 eurot). Pilet sisaldab ka sireliaia ja P. Upītise muuseumi külastust.
Riia Pantomiimiteatri etenduse on huvilistele tasuta
Lõuna “Lidos” alates 7 eurost
Jätame endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis

Views: 15