Teeme Ära Minu Eesti – Teeme koos Eestimaa paremaks!

Teeme Ära Minu Eesti – Teeme koos Eestimaa paremaks!

 

Teeme Ära Minu Eesti on kodanikualgatus, mille eesmärk on kutsuda 1. mail 2009 mõttetalgutele 100 000 aktiivset inimest, et üheskoos Eestimaa paremaks teha. Talgute eesmärgiks on leida käegakatsutavatele Eesti probleemidele häid ja loovaid lahendusi ning leida ideede teostajaid meie endi keskelt.

 

Teeme Ära kodanikualgatuse esimene projekt, Teeme Ära 2008, tõi kokku 50 tuhat talgulist ja puhastas Eestimaa prügist. Saades innustust eestimaalaste võimest koos suuri asju ära teha, algatas Teeme Ära toimkond uue projekti – Minu Eesti mõttetalgud. Selleks loome 1. mail Eesti kultuurimajadesse, koolidesse ja rahvamajadesse 400 mõttekoda, kuhu kõik inimesed on oodatud oma mõtteid avaldama ja arutama ning olulistele küsimustele lahendusi leidma. Samal ajal on Minu Eesti veebikeskkonnas võimalus arutleda teemade üle ka virtuaalsetes mõttekodades ning eesti väliskogukondade mõttekodades üle terve maailma.

 

Samuti ootame 1. mail arutlusi lugematutes inimeste endi poolt loodud mõttekodades – omaalgatuslikes ehk vabades mõttekodades, ilma meie poolt ettevalmistatud talgujuhita.

 

 Kõiges lähemalt saab lugeda SIIT

 

Visits: 17

Author: janno