Mälumängu tulemused

Hooaja lõputulemused
1. Tsõõr – 110 punkti ( Peeter Hendrikson, Garonne Kähr, Vladimir Simarev )
2. Karukäpp – 87 punkti ( Johannes Siidra, Ilme Kõosaar, Janno Kuus )
3. Võru segu – 80 punkti ( Jüri Lubi, Uno Laansoo )
4. S – TRIO –75 punkti ( Miina Nool, Sirje Mõlder, Naima Mailaan )
5. S – MEHED – 40 punkti ( Kalle Sibul, Adu Pindmaa, August Hõim

Tulemused IV voor 09.11.2017
1. Tsõõr – 28 punkti
2. Karukäpp – 24 punkti
3. Võru segu – 19 punkti

Tulemused III voor 12.10.2017

1. Tsõõr – 30 punkti
2. Karukäpp – 24 punkti
3. S –TRIO – 21 punkti
4. Võru segu – 18 punkti
5. S – MEHED – 12 punkti

Tulemused II voor 13.09.2017

1. S – TRIO – 32 punkti
2. Tsõõr – 26 punkti
3. Võru segu – 22 punkti
4. Karukäpp – 20 punkti
5. S – MEHED – 17 punkti

Tulemused I voor 15.03.2017

1. koht Tsõõr – 26 punkti
2. koht S – TRIO – 22 punkti
3. koht Võru segu – 21 punkti
4. koht Karukäpp – 19 punkti
5. koht S – MEHED – 11 punkti

 

Võrumaa PIK mälumängu I vooru tulemused 31.03.2016

1. Vanaviisi –    29 punkti
2. S – TRIO –      27 punkti
3. Tsõõr –           25 punkti
4. Karukäppp – 24 punkti
5. S – MEHED – 23 punkti

Võrumaa PIK mälumängu II vooru tulemused 13.06.2016

1. S – TRIO –       28 punkti
2. Vanaviisi –      22 punkti
3. TSÕÕR –        21 punkti
4. S – MEHED – 21 punkti
5. Karukäpp –    18 punkti
Peakohtunik : Väino Marjak

Võrumaa PIK mälumängu III vooru tulemused 05.10.2016

1. Vanaviisi –     37 punkti        kokku: 88 punkti
2. TSÕÕR –        35 punkti                      81 punkti
3. Karukäpp –    30 punkti                     72 punkti
4. S – MEHED – 28 punkti                     72 punkti
5. S – TRIO –      27 punkti                     82 punkti
Peakohtunik : Väino Marjak

Võrumaa PIK mälumängu IV vooru tulemused 16.11.2016
1. Tsõõr –          35 punkti      kokku      116 punkti             I koht
2. S- TRIO –       31 punkti                      113 punkti          III  koht
3. Karukäpp –   30 punkti                      102 punkti           IV koht
4. Vanaviisi –     27 punkti                      115 punkti           II koht
5. S –MEHED –  21 punkti                        93 punkti           V koht

Võrumaa PIK 2015. aasta I vooru mälumängu tulemused

1. Koht 21 punkti –  S. TRIO
2. Koht 20 punkti –  Karukäpp
3. Koht 16 punkti –  Vanaviisi
4. Koht 11punkti –   S – Mehed

Võrumaa PIK 2015. Aasta II vooru mälumängu tulemused

1. Koht 20 punkti – S. TRIO
2. Koht 19 punkti – S – Mehed
3. Koht 16 punkti – Vanaviisi

Võrumaa PIK 2015 aasta III vooru mälumängu tulemused

1. Koht 26 punkti – S. TRIO
2. Koht 17 punkti – Karukäpp
3. Koht 16 punkti – S – Mehed

Võrumaa PIK 2015.a. IV vooru mälumängu tulemused

1. Koht 20 punkti – S.TRIO
2. Koht 10 punkti – Karukäpp
3. Koht 9 punkti – S – Mehed

2015 aasta kokkuvõtted:

1 koht 87 punkti – S.TRIO ( Miina Nool, Naima Mailaan, Lea-Reet Edesi )
2 koht 55 punkti – S – Mehed ( Adu Pindmaa, August Hõim, Heino Tiks )
3 koht 47 punkti – Karukäpp ( Johannes Siidra, Ilme Kõosaar, Heldur Orussaar )
4 koht 32 punkti – Vanaviisi ( Matti Russ )

=========================================================

Mälumängu tulemused aastal 2014

Võrumaa PIK mälumängu I vooru  tulemused 06.03.2014

1.Vanaviisi –      26 punkti
2.Karukäpp –     22 punkti
3.Üllatus –         20 punkti
4. UMA –             19 punkti
5. Nimetu –         18 punkti
6. S – mehed –    16 punkti


Võrumaa PIK mälumängu II vooru tulemused 12.06.2014


  1. Karukäpp –   24 punkti
    2. Vanaviisi –    23 punkti
    3. UMA –          23 punkti
    4. S – mehed – 19 punkti
    5. Üllatus –       18 punkti

Võrumaa PIK mälumängu III vooru tulemused


  1. Karukäpp –   21 punkti
    2. Vanaviisi –    19 punkti
    3. S – mehed – 15 punkti
    4. UMA –           12 punkti
    5. Üllatus –        10 punkti

Võrumaa PIK mälumängu IV vooru tulemused 05.11.2014

  1. Karukäpp – 24 punkti
    2. UMA –         17 punkti
    3. Üllatus –      17 punkti
    4. Vanaviisi –   16 punkti
    5. S – mehed – 13 punkti

 Neli vooru kokku:


  1. Karukäpp –   91 punkti ( Johannes, Siidra, Ilme Kõosaar, Heldur  Kõosaar )
    2. Vanaviisi –     81 punkti ( Matti Russ )
    3. UMA –           71 punkti ( Milvi Laur, Uno Laansoo, Andres Kartau )
    4. Üllatus –        65 punkti ( Paul Hani, Ülle Hillep, Ivar Hillep )
    5. S – mehed –  63 punkti ( Kalle Sibul, Astrid Hurt, Aadu Pindmaa )

====================================================

Mälumängu tulemused aastal 2013

Võrumaa PIK 3 vooru mälumängu tulemused 25.09.2013

  1. UMA – 21 punkti
  2. S – mehed 15 punkti
  3. Vanaviisi – 15 punkti
  4. Üllatus – 10 punkti
  5. Päike – 8 punkti
  6. Karukäpp – 4 punkti
  • Üldkokkuvõte:UMA – 62 punkti
    Vanaviisi – 49 punkti
    3. S – mehed – 45 punkti
    4. Üllatus – 33punkti
    5. Karukäpp – 22 punkti
    6. Päike – 8 punkti

Peakohtunik: Väino Marjak

============================================

Mälumängu II vooru tulemused 07.06.2013

  1. UMA –          20 punkti
    2.    Üllatus –       19 punkti
    3.    S – mehed – 19 punkti
    4.    Vanaviisi –    16 punkti

Üldkokkuvõte:

  1. UMA –          41 punkti
    2.    Vanaviisi –   34 punkti
    3.    Üllatus –       33 punkti
    4.    S – mehed – 30 punkti
    5.    Karukäpp –   18 punkti

 

Mälumängu tulemused aastal 2012

 

I voor

  1. Vanaviisi – 21 punkti

  2. Üllatus – 21 punkti

  3. Päikseke – 15 punkti

  4. UMA – 12 punkti

  5. S – mehed – 11 punkti

II voor

  1. Vanaviisi – 27 punkti
  2. Karukäpp – 23 punkti
  3. S – mehed – 17 punkti
  4. UMA – 15 punkti
  5. Üllatus – 13 punkti

 

III voor

  1. Vanaviisi – 27 punkti
  2. Päikene – 18 punkti
  3. S – mehed – 18 punkti
  4. Üllatus – 16 punkti
  5. UMA – 14 punkti

 

Kolme vooru kokkuvõte:

  1. Vanaviisi – 75 punkti
  2. Üllatus – 50 punkti
  3. S – mehed – 46 punkti
  4. UMA – 41 punkti
  5. Päikene – 33 punkti
  6. Karukäpp – 23 punkti

 

Mälumängu 4 vooru ja lõplik järjestus

  1. Vanaviisi – 20 punkti
    2.    UMA –        19 punkti
    3.    Üllatus –     13 punkti
    4.    S – mehed – 8 punkti
    5.    Päikene –      7 punkti

Üldkokkuvõte 2012. a. mälumängu tulemused

  1. Vanaviisi –    95 punkti  liikmed meeskonnas:  Matti Russ
    2.    Üllatus –       63 punkti     Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani
    3.    UMA –          60 punkti     Uno Laansoo, Anu Palover, Milvi Laur
    4.    S – mehed – 54 punkti     Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa
    5.    Päikene –      40 punkti     Natalia Leosk, Aasa Saaroja, Ülle Ermel, Ruth Venkov
    6.    Karukäpp –   23 punkti    Johannes Siidra, Katrin Lapina

Mälumängu peakohtunik: Väino Marjak

 

Võrumaa PIK mälumängu tulemused 2011.aastal

 

Neljanda vooru tulemused 16.11.2011

 

  1. Vanaviisi – 28 punkti
  2. Üllatus – 22 punkti
  3. UMA – 17 punkti
  4. S – mehed – 15 punkti

 

Üldkokkuvõte:

  1. Vanaviisi – 91 punkti , Matti Russ, Vello Trumm
    2. Üllatus – 77 punkti, Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani
    3. UMA – 65 punkti, Uno Laansoo, Milvi Laur, Anu Palover
    4. S – Mehed – 61 punkti, Juho Lillemägi, Aadu Pindmaa, Kalle Sibul
    5. Karukäpp – 20 punkti, Katrin Lapina, Johannes Siidra

 

Mälumängu III vooru tulemused 16.09.2011.a.

  1. Vanaviisi – 22 punkti
    2. S – mehed – 21 punkti
    3. UMA – 18 punkti
    4. Üllatus – 17 punkti

 

Üldkokkuvõte peale  III vooru

  1. Vanaviisi – 63 punkti
    2. Üllatus – 55 punkti
    3. UMA – 48 punkti
    4. S – mehed – 46 punkti
    5. Karukäpp – 20 punkti

Toimkond

 

Mälumängu II vooru tulemused 16.06.2011.a.

  1. Üllatus – 13 punkti
  2. UMA – 12 punkti
  3. Vanaviisi – 11 punkti
  4. S – mehed – 11 punkti
  5. Karukäpp – 10 punkti

 

Mälumängu tulemused III – voor 09.09.2010

 

  1. koht – Üllatus – 26 punkti
  2. koht – Vanaviisi – 23 punkti
  3. koht – S – mehed – 22 punkti
  4. koht – UNDSÕ – 21 punkti
  5. koht – Karukäpp – 20 punkti

 

Üldkokkuvõte kolme vooru järel

  1. koht – Üllatus – 89 punkti
  2. koht – Vanaviisi – 81 punkti
  3. koht – UNDSÕ – 79 punkti
  4. koht – Karukäpp – 75 punkti
  5. koht – S – mehed – 71 punkti

 

Mälumängu tulemused 09.06.2010 teine voor

 

  1. koht – Üllatus – 42 punkti
    2. koht – Vanaviisi – 36 punkti
    3. koht – Karukäpp – 35 punkti
    4. koht – UNDSÕ – 34 punkti
    5. koht – S – mehed – 29 punkti

 

Üldkokkuvõte:

 

2 – vooru tulemused

 

  1. koht – Üllatus 21 + 42 = 63 punkti
  2. koht – Vanaviisi 22 + 36 = 58 punkti
  3. koht – UNDSÕ 24 + 34 = 58 punkti
  4. koht – Karukäpp 20 + 35 = 55 punkti
  5. koht – S – mehed 20 + 29 = 49 punkti

 

Mälumängu tulemused esimene voor 2010:

 

  1. UNDSÕ 24 punkti – Taimi Varinurm, Uno Laansoo, Milvi Laur
  2. Vanaviisi 22 punkti – Matti Russ, Signe Aasa
  3. Üllatus 21 punkti – Ülle Hillep, Paul Hani, Ivar Hillep
  4. S – mehed 20 punkti – Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa
  5. 4-5 Karukäpp 20 punkti – Katrin Lapina, Johannes Siidra

 

Peakohtunik

Väino Marjak

 

 

Võrumaa PIK mälumängu tulemused 12.11. 2009

  1. koht – VAU – 29 punkti
  2. koht – Ummamuudu – 29 punkti
  3. koht – Üllatus – 28 punkti
  4. koht – S – mehed – 21 punkti
  5. koht – Karukäpp – 14 punkti

 

Üldkokkuvõte:

  1. koht – Ummamuudu – 120 punkti – Matti Russ, Heino Põder, Heiki Polakes
    2. koht – VAU                        113 punkti – Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson
    3. koht – Üllatus                     106 punkti – Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani
    4. koht – S- mehed                  100 punkti – Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa
    5. koht – Päike                          37 punkti – Helgi Kapp. Aasa Saaroja
    6. koht – Karukäpp                  27 punkti – Johannes Siidra, Hele – Mall Pruus, Maria Silla

 

Peakohtunik

Väino Marjak

 

Mälumängu tulemused 17 sept.2009

 

  1. koht – VAU 29 punkti
    2. koht – Ummamuudu 29 punkti
    3. koht – S – mehed 26 punkti
    4. koht – Üllatus 24 punkti
    5. koht – Päike 17 punkti

 

Üldkokkuvõte:

 

  1. Ummamuudu – 91 punkti
    2. VAU – 84 punkti
    3. S – mehed – 79 punkti
    4. Üllatus – 78 punkti
    5. Päike – 37 punkti
    6. Karukäpp – 13 punkti

 

Järgmine neljas voor toimub 12 november 2009 kell 11.00

Koja ruumides

 

 

Mälumängu tulemused 12 märts 2009

  1. koht – 42 punkti  Ummamuudu ( Matti Russ, Heino Põder, Heini Pohlakas )
  2. koht – 37 punkti  S – mehed ( Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa )
  3. koht – 33 punkti VAU ( Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson )
  4. koht – 32 punkti  Üllatus ( Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani )
  5. koht – 13 punkti Karukäpp ( Johannes Siidra , Hele – Mall Pruus, Maria Silla )

Järgmine mälumäng toimub 11 juuni 2009 kell 11.00 Koja ruumides.

Iga meeskond esitab ühe punkti küsimuse, et arvestus oleks võrdne

Mälumängu tulemused 11 juuni 2009

 

1 – 2 koht – 22 punkti VAU
1 – 2 koht – 22 punkti  Üllatus
3 – 4 koht  – 20 punkti Päike
3 – 4 koht –  20 punkti Ummamuudu
5       koht –  16 punkti S – mehed

 

Järgmine mälumäng toimub 17 september 2009 kell 11.00

Iga meeskond esitab ühe punkti küsimuse

 

Üldkokkuvõte

  1. koht – 62 punkti Ummamuudu
    2. koht – 55 punkti VAU
    3 .koht – 54 punkti  Üllatus
    4. koht – 53 punkti S – mehed
    5. koht – 13 punkti  Karukäpp

 

Mälumängu tulemused 12 märts 2009

  1. koht – 42 punkti Ummamuudu ( Matti Russ, Heino Põder, Heiki Polakes )
  2. koht – 37 punkti S – mehed ( Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Aadu Pindmaa )
  3. koht – 33 punkti VAU ( Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson )
  4. koht – 32 punkti Üllatus ( Ülle Hillep, Ivar Hillep, Paul Hani )
  5. koht – 13 punkti Karukäpp ( Johannes Siidra , Hele – Mall Pruus, Maria Silla )

 

Järgmine mälumäng toimub 11 juuni 2009 kell 11.00 Koja ruumides.

Iga meeskond esitab ühe punkti küsimuse, et arvestus oleks võrdne

 

 

Mälumängu  tulemused  8 mai 2008 a. II  voor

Võistkonnad:

  1. Rõngaliin –                    21 punkti             Võistkond: VAU
  2. S – mehed –                   21  punkti                Anu Palover
  3. VAU –                            20 punkti                 Uno  Laansoo
  4. Vaegkuuljate  ühing –  17 punkti                 Valdeko Karlson
  5. Üllatus –                       14  punkti
  6. Helikäpad –                  12 punkti              Võistkond: Rõngaliin
  7. Käopojad –                   11 punkti                 Matti  Russ

 

Üldkokkuvõte:                                                           Signe  Aasa

 

  1. Rõngaliin –                     53 punkti               Heino  Põder
  2. VAU –                             52 punkti
  3. S – mehed –                    45 punkti             Võistkond: S – mehed
  4. Helikäpad –                    44 punkti               Juho  Lillemägi
  5. Vaegkuuljate  ühing –   43 punkti               Kalle  Sibul
  6. Üllatus –                         42 punkti
  7. Käopojad –                    36  punkti             Võistkond: Üllatus

 

3 vooru 11. sept.  tulemused Ivar  Hillep

 

  1. VAU –                                44 punkti                Ülle  Hillep
    2. Rõngaliin –                        42 punkti                Jevgeni  Tsukanov
    3. Käopojad –                        40 punkti
    4. S –mehed –                        38 punkti              Vaegkuuljate  ühing
    5. Helikäpad –                      38 punkti                  Hele – Mall  Pruus
    6. Üllatus –                            38 punkti                  Maria  Silla
    7. Vaegkuuljate ühing –       36 punkti                  Raimo  Riitsaar


4 voor 6.november Neidi  Salmiste

  1. VAU –                                23 punkti
    2. S – mehed –                       23 punkti               Võistkond: Käopojad
    3. Rõngaliin –                        22 punkti                  Taimi  Varinurm
    4. Käopojad-                        18 punkti                   Milvi  Laur
    5. Vaegkuuljate ühing         16 punkti                  Paul  Hani
    6. Üllatus-                             15 punkti
    7. Helikäpad –                       10 punkti              Võistkond:  Helikäpad Guido  Tarraste

Üldkokkuvõte:

 

  1. VAU –                               119 punkti                 Maire  Kornõljev
    2. Rõngaliin –                       117 punkti
    3. S – mehed –                      106 punkti
    4 – 5. Üllatus –                        95 punkti
    4 – 5 . Vaegkuuljate ühing –  95 punkti
    6. Käopojad –                         94 punkti
    7. Helikäpad-                         92 punkti

 

Peakohtunik  Väino  Marjak

 

Mälumängu  tulemused  8 mai 2008 a. II  voor

 

Võistkonnad:

  1. Rõngaliin –                     21 punkti
  2. S – mehed –                   21  punkti
  3. VAU –                             20 punkti
  4. Vaegkuuljate  ühing –   17 punkti
  5. Üllatus –                        14  punkti
  6. Helikäpad –                   12 punkti
  7. Käopojad –                   11 punkti

 

Üldkokkuvõte:

 

  1. Rõngaliin –                      53 punkti
  2. VAU –                              52 punkti
  3. S – mehed –                    45 punkti
  4. Helikäpad –                     44 punkti
  5. Vaegkuuljate  ühing –     43 punkti
  6. Üllatus –                         42 punkti
  7. Käopojad –                     36  punkti

 

3 vooru 11. sept.  tulemused

 

  1. VAU –                               44 punkti
  2. Rõhgaliin –                       42 punkti
  3. Käopojad –                       40 punkti
  4. S –mehed –                      38 punkti
  5. Helikäpad –                      38 punkti
  6. Üllatus –                          38 punkti
  7. Vaegkuuljate ühing –       36 punkti

 

Üldkokkuvõte:

 

  1. VAU –                               96 punkti
  2. Rõngaliin –                       95 punkti
  3. S – mehed –                      83 punkti
  4. Helikäpad –                      82 punkti
  5. Üllatus –                           80 punkti
  6. Vaegkuuljate ühing –     79 punkti
  7. Käopojad –                      76 punkti

 

Mälumängu tulemused 06.02.2008.a – I voor.

 

I – võistkond: Üllatus – 28 punkti

Koosseis: Ivar Hillep, Jevgeni Tsuganov, Ülle Hillep.

 

II- võstkond: Rõngaliin – 32 punkti

Koosseis: Matti Russ, Signe Aasa, Heino Põder.

 

III – võistkond: VAU32 punkti

Koosseis: Anu Palover, Uno Laansoo, Valdeko Karlson.

 

IV – võistkond – Võrumaa Vaegkuuljate Ühing 26 punkti

Koosseis: Johannes Siidra, Maria Silla, Hele- Mall Pruus.

 

V – võistkond: Heiki – 20 punkti

Koosseis: Heiki Polakes

 

VI – võistkond: Helikäpad – 32 punkti

Koosseis: Guido Tarraste, Maire Kornõljev.

 

VII – võistkond: S – mehed – 24 punkti

Koosseis: Juho Lillemägi, Kalle Sibul, Ado Kisand.

 

VIII – võistkond: Käopojad – 25 punkti

Koosseis: Milvi Laur, Taimi Varinurm, Paul Hani.

 

Peakohtunik Väino Marjak